Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS ŻYGLIN
1:0
Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice
1:1
Burza Borowa Wieś
ŁTS Łabędy
1:3
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
1:4
KS Sośnica Gliwice
Drama Zbrosławice
1:2
LKS Orzeł Miedary
Start Sierakowice
2:0
Olimpia Boruszowice
Odra Miasteczko Śląskie
5:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
0:2
Drama Zbrosławice
Przyszłość Ciochowice
0:2
ŁTS Łabędy
Burza Borowa Wieś
2:0
LKS ŻYGLIN
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Start Sierakowice
Olimpia Boruszowice
3:2
Silesia Miechowice
Gwiazda Chudów
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:6
LKS Orzeł Miedary
Sokół Orzech
2:1
Czarni Pyskowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻYGLIN
1:1
Sokół Orzech
Czarni Pyskowice
1:2
Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy
3:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
2:0
Burza Borowa Wieś
Drama Zbrosławice
4:1
Olimpia Boruszowice
Start Sierakowice
1:7
Gwiazda Chudów
LKS Orzeł Miedary
3:3
KS Sośnica Gliwice
Silesia Miechowice
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:2
KS Sośnica Gliwice
Burza Borowa Wieś
1:2
Start Sierakowice
Olimpia Boruszowice
0:2
LKS Orzeł Miedary
Sokół Orzech
0:3*
Odra Miasteczko Śląskie
ŁTS Łabędy
4:1
Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów
3:3
Silesia Miechowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:7
Drama Zbrosławice
Przyszłość Ciochowice
2:2
LKS ŻYGLIN
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻYGLIN
2:2
ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice
1:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
6:0
Przyszłość Ciochowice
Silesia Miechowice
4:1
Burza Borowa Wieś
Drama Zbrosławice
7:1
Gwiazda Chudów
Start Sierakowice
5:3
Sokół Orzech
LKS Orzeł Miedary
8:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Sośnica Gliwice
1:4
Olimpia Boruszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
1:5
Drama Zbrosławice
Przyszłość Ciochowice
1:4
Start Sierakowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:5
KS Sośnica Gliwice
Sokół Orzech
3:2
Silesia Miechowice
Czarni Pyskowice
1:0
LKS ŻYGLIN
ŁTS Łabędy
1:3
Odra Miasteczko Śląskie
Gwiazda Chudów
1:1
LKS Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Olimpia Boruszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Orzeł Miedary
- : -
Burza Borowa Wieś
Drama Zbrosławice
- : -
Sokół Orzech
KS Sośnica Gliwice
- : -
Gwiazda Chudów
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Czarni Pyskowice
Silesia Miechowice
- : -
Przyszłość Ciochowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
LKS ŻYGLIN
Start Sierakowice
- : -
ŁTS Łabędy
Olimpia Boruszowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
- : -
KS Sośnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice
- : -
Drama Zbrosławice
LKS ŻYGLIN
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Sokół Orzech
- : -
LKS Orzeł Miedary
Czarni Pyskowice
- : -
Start Sierakowice
ŁTS Łabędy
- : -
Silesia Miechowice
Gwiazda Chudów
- : -
Olimpia Boruszowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
Sokół Orzech
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Gwiazda Chudów
Olimpia Boruszowice
- : -
Burza Borowa Wieś
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Silesia Miechowice
- : -
Czarni Pyskowice
Drama Zbrosławice
- : -
ŁTS Łabędy
Start Sierakowice
- : -
LKS ŻYGLIN
LKS Orzeł Miedary
- : -
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Ciochowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
LKS ŻYGLIN
- : -
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
- : -
Olimpia Boruszowice
Czarni Pyskowice
- : -
Drama Zbrosławice
ŁTS Łabędy
- : -
LKS Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Start Sierakowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
Gwiazda Chudów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
ŁTS Łabędy
Olimpia Boruszowice
- : -
Przyszłość Ciochowice
Silesia Miechowice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Gwiazda Chudów
- : -
Burza Borowa Wieś
Drama Zbrosławice
- : -
LKS ŻYGLIN
Start Sierakowice
- : -
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS Orzeł Miedary
- : -
Czarni Pyskowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
LKS ŻYGLIN
- : -
LKS Orzeł Miedary
Sokół Orzech
- : -
Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
ŁTS Łabędy
- : -
Olimpia Boruszowice
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Drama Zbrosławice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
Burza Borowa Wieś
Start Sierakowice
- : -
Silesia Miechowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
LKS ŻYGLIN
Burza Borowa Wieś
- : -
Sokół Orzech
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
ŁTS Łabędy
Olimpia Boruszowice
- : -
Czarni Pyskowice
Silesia Miechowice
- : -
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Gwiazda Chudów
- : -
Przyszłość Ciochowice
Drama Zbrosławice
- : -
Start Sierakowice
LKS Orzeł Miedary
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
- : -
Burza Borowa Wieś
LKS ŻYGLIN
- : -
Olimpia Boruszowice
Czarni Pyskowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
ŁTS Łabędy
- : -
Gwiazda Chudów
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
KS Sośnica Gliwice
Silesia Miechowice
- : -
Drama Zbrosławice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
Sokół Orzech
Start Sierakowice
- : -
LKS Orzeł Miedary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
Start Sierakowice
Burza Borowa Wieś
- : -
ŁTS Łabędy
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
LKS ŻYGLIN
Olimpia Boruszowice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Sokół Orzech
- : -
Przyszłość Ciochowice
Gwiazda Chudów
- : -
Czarni Pyskowice
Drama Zbrosławice
- : -
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS Orzeł Miedary
- : -
Silesia Miechowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?