Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
2:3
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS Żyglin
1:0
Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice
1:1
Burza Borowa Wieś
ŁTS Łabędy
1:3
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
1:4
KS Sośnica Gliwice
Drama Zbrosławice
1:2
LKS Orzeł Miedary
Start Sierakowice
2:0
Olimpia Boruszowice
Odra Miasteczko Śląskie
5:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
0:2
Drama Zbrosławice
Przyszłość Ciochowice
0:2
ŁTS Łabędy
Burza Borowa Wieś
2:0
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Start Sierakowice
Olimpia Boruszowice
3:2
Silesia Miechowice
Gwiazda Chudów
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:6
LKS Orzeł Miedary
Sokół Orzech
2:1
Czarni Pyskowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
1:1
Sokół Orzech
Czarni Pyskowice
1:2
Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy
3:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
2:0
Burza Borowa Wieś
Drama Zbrosławice
4:1
Olimpia Boruszowice
Start Sierakowice
1:7
Gwiazda Chudów
LKS Orzeł Miedary
3:3
KS Sośnica Gliwice
Silesia Miechowice
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:2
KS Sośnica Gliwice
Burza Borowa Wieś
1:2
Start Sierakowice
Olimpia Boruszowice
0:2
LKS Orzeł Miedary
Sokół Orzech
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
ŁTS Łabędy
4:1
Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów
3:3
Silesia Miechowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:7
Drama Zbrosławice
Przyszłość Ciochowice
2:2
LKS Żyglin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
2:2
ŁTS Łabędy
Czarni Pyskowice
1:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
6:0
Przyszłość Ciochowice
Silesia Miechowice
4:1
Burza Borowa Wieś
Drama Zbrosławice
7:1
Gwiazda Chudów
Start Sierakowice
5:3
Sokół Orzech
LKS Orzeł Miedary
8:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Sośnica Gliwice
1:4
Olimpia Boruszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
1:5
Drama Zbrosławice
Przyszłość Ciochowice
1:4
Start Sierakowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:5
KS Sośnica Gliwice
Sokół Orzech
3:2
Silesia Miechowice
Czarni Pyskowice
1:0
LKS Żyglin
ŁTS Łabędy
1:3
Odra Miasteczko Śląskie
Gwiazda Chudów
1:1
LKS Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:1
Olimpia Boruszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Orzeł Miedary
7:0
Burza Borowa Wieś
Drama Zbrosławice
6:0
Sokół Orzech
KS Sośnica Gliwice
1:1
Gwiazda Chudów
Odra Miasteczko Śląskie
2:0
Czarni Pyskowice
Silesia Miechowice
2:2
Przyszłość Ciochowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:4
LKS Żyglin
Start Sierakowice
0:0
ŁTS Łabędy
Olimpia Boruszowice
3:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
Burza Borowa Wieś
1:1
KS Sośnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice
2:3
Drama Zbrosławice
Sokół Orzech
1:1
LKS Orzeł Miedary
Czarni Pyskowice
0:1
Start Sierakowice
ŁTS Łabędy
3:1
Silesia Miechowice
Gwiazda Chudów
2:2
Olimpia Boruszowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
3:0
Sokół Orzech
Drama Zbrosławice
4:2
ŁTS Łabędy
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:4
Gwiazda Chudów
Olimpia Boruszowice
2:1
Burza Borowa Wieś
Odra Miasteczko Śląskie
2:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Silesia Miechowice
5:0
Czarni Pyskowice
Start Sierakowice
3:1
LKS Żyglin
LKS Orzeł Miedary
11:3
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
5:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Przyszłość Ciochowice
1:2
KS Sośnica Gliwice
LKS Żyglin
2:4
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
1:3
Olimpia Boruszowice
Czarni Pyskowice
0:3
Drama Zbrosławice
ŁTS Łabędy
0:1
LKS Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
5:0
Start Sierakowice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
3:5
Gwiazda Chudów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Zbrosławice
4:1
LKS Żyglin
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:4
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Gwiazda Chudów
1:0
Burza Borowa Wieś
Start Sierakowice
0:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS Orzeł Miedary
6:1
Czarni Pyskowice
Olimpia Boruszowice
0:3
Przyszłość Ciochowice
KS Sośnica Gliwice
1:0
ŁTS Łabędy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
3:6
LKS Orzeł Miedary
Sokół Orzech
0:2
Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice
2:2
KS Sośnica Gliwice
ŁTS Łabędy
5:2
Olimpia Boruszowice
Odra Miasteczko Śląskie
0:3
Drama Zbrosławice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:3
Burza Borowa Wieś
Start Sierakowice
4:0
Silesia Miechowice
Przyszłość Ciochowice
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
3:0
LKS Żyglin
Burza Borowa Wieś
3:0
Sokół Orzech
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:2
ŁTS Łabędy
Olimpia Boruszowice
3:1
Czarni Pyskowice
Silesia Miechowice
2:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Gwiazda Chudów
2:2
Przyszłość Ciochowice
Drama Zbrosławice
6:0
Start Sierakowice
LKS Orzeł Miedary
3:2
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
1:2
Burza Borowa Wieś
LKS Żyglin
1:1
Olimpia Boruszowice
Czarni Pyskowice
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
ŁTS Łabędy
2:1
Gwiazda Chudów
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
5:3
Sokół Orzech
Start Sierakowice
1:5
LKS Orzeł Miedary
Silesia Miechowice
1:6
Drama Zbrosławice
Odra Miasteczko Śląskie
4:1
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:2
LKS Żyglin
KS Sośnica Gliwice
1:0
Start Sierakowice
LKS Orzeł Miedary
5:0
Silesia Miechowice
Drama Zbrosławice
5:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Burza Borowa Wieś
4:0
ŁTS Łabędy
Olimpia Boruszowice
1:0
Odra Miasteczko Śląskie
Sokół Orzech
1:2
Przyszłość Ciochowice
Gwiazda Chudów
1:1
Czarni Pyskowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
0:1
Czarni Pyskowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:3
Odra Miasteczko Śląskie
Olimpia Boruszowice
2:2
Start Sierakowice
Sokół Orzech
0:2
ŁTS Łabędy
Gwiazda Chudów
1:4
LKS Żyglin
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
1:2
Przyszłość Ciochowice
KS Sośnica Gliwice
1:2
Silesia Miechowice
LKS Orzeł Miedary
1:1
Drama Zbrosławice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
2:3
Burza Borowa Wieś
Czarni Pyskowice
1:1
Sokół Orzech
ŁTS Łabędy
1:3
Przyszłość Ciochowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:1
Gwiazda Chudów
Silesia Miechowice
2:2
Olimpia Boruszowice
Drama Zbrosławice
4:0
KS Sośnica Gliwice
Start Sierakowice
4:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
LKS Orzeł Miedary
2:0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
3:0*
Odra Miasteczko Śląskie
Przyszłość Ciochowice
2:2
Czarni Pyskowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:3
Silesia Miechowice
Olimpia Boruszowice
0:6
Drama Zbrosławice
Sokół Orzech
0:2
LKS Żyglin
Gwiazda Chudów
3:1
Start Sierakowice
KS Sośnica Gliwice
0:3
LKS Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
4:2
ŁTS Łabędy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Żyglin
3:1
Przyszłość Ciochowice
Czarni Pyskowice
2:2
ŁTS Łabędy
Odra Miasteczko Śląskie
4:2
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
2:1
Gwiazda Chudów
Drama Zbrosławice
11:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Sośnica Gliwice
3:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Start Sierakowice
2:1
Burza Borowa Wieś
LKS Orzeł Miedary
1:0
Olimpia Boruszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁTS Łabędy
1:5
LKS Żyglin
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
0:1
Czarni Pyskowice
Burza Borowa Wieś
2:0
Silesia Miechowice
Przyszłość Ciochowice
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:3
LKS Orzeł Miedary
Sokół Orzech
2:3
Start Sierakowice
Gwiazda Chudów
0:9
Drama Zbrosławice
Olimpia Boruszowice
1:1
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Boruszowice
4:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
LKS Żyglin
3:1
Czarni Pyskowice
Odra Miasteczko Śląskie
0:0
ŁTS Łabędy
Silesia Miechowice
4:0
Sokół Orzech
Drama Zbrosławice
3:0
Burza Borowa Wieś
KS Sośnica Gliwice
5:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Start Sierakowice
0:3
Przyszłość Ciochowice
LKS Orzeł Miedary
3:1
Gwiazda Chudów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
2:1
LKS Orzeł Miedary
Przyszłość Ciochowice
0:2
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
0:5
Drama Zbrosławice
Gwiazda Chudów
3:4
KS Sośnica Gliwice
LKS Żyglin
3:1
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:5
Olimpia Boruszowice
Czarni Pyskowice
1:2
Odra Miasteczko Śląskie
ŁTS Łabędy
2:2
Start Sierakowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:4
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Olimpia Boruszowice
1:5
Gwiazda Chudów
Odra Miasteczko Śląskie
2:0
LKS Żyglin
Silesia Miechowice
3:0
ŁTS Łabędy
Drama Zbrosławice
3:3
Przyszłość Ciochowice
KS Sośnica Gliwice
3:1
Burza Borowa Wieś
Start Sierakowice
3:3
Czarni Pyskowice
LKS Orzeł Miedary
2:2
Sokół Orzech
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Orzech
3:0
KS Sośnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice
1:0
LKS Orzeł Miedary
LKS Żyglin
2:1
Start Sierakowice
Czarni Pyskowice
0:4
Silesia Miechowice
ŁTS Łabędy
1:3
Drama Zbrosławice
Gwiazda Chudów
7:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Burza Borowa Wieś
1:2
Olimpia Boruszowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:4
Burza Borowa Wieś
Olimpia Boruszowice
3:1
Sokół Orzech
Gwiazda Chudów
5:2
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Drama Zbrosławice
7:0
Czarni Pyskowice
KS Sośnica Gliwice
0:1
Przyszłość Ciochowice
LKS Orzeł Miedary
5:1
ŁTS Łabędy
Silesia Miechowice
8:1
LKS Żyglin
Start Sierakowice
2:2
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
- : -
Gwiazda Chudów
Przyszłość Ciochowice
- : -
Olimpia Boruszowice
Sokół Orzech
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Pyskowice
- : -
LKS Orzeł Miedary
ŁTS Łabędy
- : -
KS Sośnica Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Silesia Miechowice
LKS Żyglin
- : -
Drama Zbrosławice
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
Start Sierakowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
- : -
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Przyszłość Ciochowice
Olimpia Boruszowice
- : -
ŁTS Łabędy
Silesia Miechowice
- : -
Start Sierakowice
Gwiazda Chudów
- : -
Sokół Orzech
Drama Zbrosławice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
KS Sośnica Gliwice
- : -
Czarni Pyskowice
LKS Orzeł Miedary
- : -
LKS Żyglin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
- : -
Gwiazda Chudów
Sokół Orzech
- : -
Burza Borowa Wieś
Czarni Pyskowice
- : -
Olimpia Boruszowice
ŁTS Łabędy
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
LKS Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
Silesia Miechowice
Start Sierakowice
- : -
Drama Zbrosławice
LKS Żyglin
- : -
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
- : -
Przyszłość Ciochowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Czarni Pyskowice
Olimpia Boruszowice
- : -
LKS Żyglin
Sokół Orzech
- : -
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
Gwiazda Chudów
- : -
ŁTS Łabędy
Drama Zbrosławice
- : -
Silesia Miechowice
KS Sośnica Gliwice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
LKS Orzeł Miedary
- : -
Start Sierakowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Ciochowice
- : -
Sokół Orzech
LKS Żyglin
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Pyskowice
- : -
Gwiazda Chudów
ŁTS Łabędy
- : -
Burza Borowa Wieś
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Olimpia Boruszowice
Silesia Miechowice
- : -
LKS Orzeł Miedary
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
- : -
Drama Zbrosławice
Start Sierakowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?