Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
Pauza
LKS Trzebownisko
1:1
Korona II Rzeszów
ŁKS Łukawiec
1:2
Novi Nosówka
Albatros Szufnarowa
2:2
Rudnianka Rudna Wielka
Heiro Rzeszów
12:0
Diament Pstrągowa
Grunwald Budziwój
1:2
Piast Nowa Wieś
Grom Mogielnica
1:1
Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień
2:3
Start Borek Stary
Plantator Nienadówka
1:0
Trzcianka Trzciana
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łukawiec
Pauza
LKS Trzebownisko
4:0
Albatros Szufnarowa
Piast Nowa Wieś
2:2
Plantator Nienadówka
Trzcianka Trzciana
0:1
Wisłok Strzyżów
Diament Pstrągowa
0:1
Grom Mogielnica
Korona II Rzeszów
0:1
Start Borek Stary
Heiro Rzeszów
0:0
Rudnianka Rudna Wielka
Novi Nosówka
1:1
Iskra Zgłobień
Victoria Budy Głogowskie
4:9
Grunwald Budziwój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zgłobień
Pauza
Start Borek Stary
3:2
Novi Nosówka
Grunwald Budziwój
5:1
Diament Pstrągowa
ŁKS Łukawiec
1:0
Trzcianka Trzciana
Grom Mogielnica
0:7
Rudnianka Rudna Wielka
Albatros Szufnarowa
2:2
Korona II Rzeszów
Heiro Rzeszów
1:1
LKS Trzebownisko
Plantator Nienadówka
4:2
Victoria Budy Głogowskie
Wisłok Strzyżów
5:1
Piast Nowa Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Borek Stary
Pauza
Grunwald Budziwój
2:2
Rudnianka Rudna Wielka
Diament Pstrągowa
0:12
Plantator Nienadówka
Trzcianka Trzciana
1:2
Iskra Zgłobień
Albatros Szufnarowa
1:2
Heiro Rzeszów
Korona II Rzeszów
3:1
Novi Nosówka
Victoria Budy Głogowskie
1:6
Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko
3:0
Grom Mogielnica
Piast Nowa Wieś
- : -
ŁKS Łukawiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
Pauza
Wisłok Strzyżów
8:1
Diament Pstrągowa
Plantator Nienadówka
3:0
Rudnianka Rudna Wielka
ŁKS Łukawiec
5:2
Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień
2:3
Piast Nowa Wieś
Grunwald Budziwój
1:2
LKS Trzebownisko
Start Borek Stary
2:1
Trzcianka Trzciana
Korona II Rzeszów
0:2
Heiro Rzeszów
Grom Mogielnica
4:3
Albatros Szufnarowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Rzeszów
Pauza
Wisłok Strzyżów
4:0
Rudnianka Rudna Wielka
LKS Trzebownisko
1:4
Plantator Nienadówka
Piast Nowa Wieś
1:1
Start Borek Stary
Trzcianka Trzciana
1:1
Novi Nosówka
Albatros Szufnarowa
0:5
Grunwald Budziwój
Heiro Rzeszów
4:0
Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie
0:6
Iskra Zgłobień
ŁKS Łukawiec
4:3
Diament Pstrągowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzcianka Trzciana
Pauza
Wisłok Strzyżów
4:3
LKS Trzebownisko
Plantator Nienadówka
2:1
Albatros Szufnarowa
ŁKS Łukawiec
4:1
Rudnianka Rudna Wielka
Novi Nosówka
2:5
Piast Nowa Wieś
Grunwald Budziwój
6:3
Heiro Rzeszów
Start Borek Stary
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Grom Mogielnica
4:2
Korona II Rzeszów
Diament Pstrągowa
0:12
Iskra Zgłobień
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
Pauza
LKS Trzebownisko
3:2
ŁKS Łukawiec
Albatros Szufnarowa
1:5
Wisłok Strzyżów
Diament Pstrągowa
0:5
Start Borek Stary
Iskra Zgłobień
1:2
Rudnianka Rudna Wielka
Korona II Rzeszów
1:3
Trzcianka Trzciana
Heiro Rzeszów
1:2
Plantator Nienadówka
Victoria Budy Głogowskie
3:6
Novi Nosówka
Grom Mogielnica
0:4
Grunwald Budziwój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Budy Głogowskie
Pauza
Trzcianka Trzciana
1:1
Piast Nowa Wieś
ŁKS Łukawiec
6:2
Albatros Szufnarowa
Grunwald Budziwój
3:0
Korona II Rzeszów
Start Borek Stary
1:1
Rudnianka Rudna Wielka
Wisłok Strzyżów
1:1
Heiro Rzeszów
Plantator Nienadówka
2:0
Grom Mogielnica
Novi Nosówka
5:1
Diament Pstrągowa
Iskra Zgłobień
1:1
LKS Trzebownisko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Diament Pstrągowa
Pauza
LKS Trzebownisko
- : -
Start Borek Stary
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Novi Nosówka
Albatros Szufnarowa
- : -
Iskra Zgłobień
Grunwald Budziwój
- : -
Plantator Nienadówka
Korona II Rzeszów
- : -
Piast Nowa Wieś
Heiro Rzeszów
- : -
ŁKS Łukawiec
Victoria Budy Głogowskie
- : -
Trzcianka Trzciana
Grom Mogielnica
- : -
Wisłok Strzyżów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rudnianka Rudna Wielka
Pauza
Wisłok Strzyżów
- : -
Grunwald Budziwój
Piast Nowa Wieś
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Plantator Nienadówka
- : -
Korona II Rzeszów
Trzcianka Trzciana
- : -
Diament Pstrągowa
ŁKS Łukawiec
- : -
Grom Mogielnica
Novi Nosówka
- : -
LKS Trzebownisko
Iskra Zgłobień
- : -
Heiro Rzeszów
Start Borek Stary
- : -
Albatros Szufnarowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
Pauza
Plantator Nienadówka
- : -
Wisłok Strzyżów
Trzcianka Trzciana
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Albatros Szufnarowa
- : -
Novi Nosówka
Diament Pstrągowa
- : -
Piast Nowa Wieś
Grunwald Budziwój
- : -
ŁKS Łukawiec
Korona II Rzeszów
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Heiro Rzeszów
- : -
Start Borek Stary
Grom Mogielnica
- : -
Iskra Zgłobień
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Albatros Szufnarowa
Pauza
Wisłok Strzyżów
- : -
Korona II Rzeszów
Piast Nowa Wieś
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana
- : -
LKS Trzebownisko
ŁKS Łukawiec
- : -
Plantator Nienadówka
Novi Nosówka
- : -
Heiro Rzeszów
Iskra Zgłobień
- : -
Grunwald Budziwój
Start Borek Stary
- : -
Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie
- : -
Diament Pstrągowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
Pauza
LKS Trzebownisko
- : -
Piast Nowa Wieś
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Albatros Szufnarowa
- : -
Trzcianka Trzciana
Wisłok Strzyżów
- : -
ŁKS Łukawiec
Plantator Nienadówka
- : -
Iskra Zgłobień
Grunwald Budziwój
- : -
Start Borek Stary
Korona II Rzeszów
- : -
Diament Pstrągowa
Grom Mogielnica
- : -
Novi Nosówka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Mogielnica
Pauza
Piast Nowa Wieś
- : -
Albatros Szufnarowa
Trzcianka Trzciana
- : -
Heiro Rzeszów
ŁKS Łukawiec
- : -
Korona II Rzeszów
Novi Nosówka
- : -
Grunwald Budziwój
Diament Pstrągowa
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Iskra Zgłobień
- : -
Wisłok Strzyżów
Start Borek Stary
- : -
Plantator Nienadówka
Victoria Budy Głogowskie
- : -
LKS Trzebownisko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Budziwój
Pauza
Wisłok Strzyżów
- : -
Start Borek Stary
LKS Trzebownisko
- : -
Diament Pstrągowa
Plantator Nienadówka
- : -
Novi Nosówka
ŁKS Łukawiec
- : -
Iskra Zgłobień
Albatros Szufnarowa
- : -
Victoria Budy Głogowskie
Korona II Rzeszów
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Heiro Rzeszów
- : -
Piast Nowa Wieś
Grom Mogielnica
- : -
Trzcianka Trzciana
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Plantator Nienadówka
Pauza
Piast Nowa Wieś
- : -
Grom Mogielnica
Trzcianka Trzciana
- : -
Grunwald Budziwój
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
LKS Trzebownisko
Novi Nosówka
- : -
Wisłok Strzyżów
Diament Pstrągowa
- : -
Albatros Szufnarowa
Iskra Zgłobień
- : -
Korona II Rzeszów
Start Borek Stary
- : -
ŁKS Łukawiec
Victoria Budy Głogowskie
- : -
Heiro Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?