Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
1:5
Plantator Nienadówka
Piast Nowa Wieś
4:0
TS Noverra Głogów Małopolski
Rudnianka Rudna Wielka
2:6
Herman Hermanowa
Czarni Czudec
0:0
LKS Trzebownisko
Heiro Rzeszów
4:2
ŁKS Łukawiec
Start Lubenia
1:6
Start Borek Stary
Bratek Bratkowice
0:3
Iskra Zgłobień
Trzcianka Trzciana
0:4
LKS Jasionka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
1:4
Heiro Rzeszów
Start Borek Stary
2:1
Piast Nowa Wieś
TS Noverra Głogów Małopolski
2:2
Trzcianka Trzciana
Bratek Bratkowice
1:0
Rudnianka Rudna Wielka
ŁKS Łukawiec
0:1
Iskra Zgłobień
Plantator Nienadówka
3:0
Start Lubenia
LKS Trzebownisko
2:0
LKS Jasionka
Herman Hermanowa
4:0
Novi Nosówka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nowa Wieś
- : -
Plantator Nienadówka
Trzcianka Trzciana
- : -
Start Borek Stary
LKS Jasionka
- : -
TS Noverra Głogów Małopolski
Iskra Zgłobień
- : -
Czarni Czudec
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
ŁKS Łukawiec
Heiro Rzeszów
- : -
LKS Trzebownisko
Start Lubenia
- : -
Herman Hermanowa
Novi Nosówka
- : -
Bratek Bratkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trzebownisko
- : -
TS Noverra Głogów Małopolski
ŁKS Łukawiec
- : -
Novi Nosówka
Heiro Rzeszów
- : -
Iskra Zgłobień
Start Borek Stary
- : -
LKS Jasionka
Herman Hermanowa
- : -
Piast Nowa Wieś
Bratek Bratkowice
- : -
Start Lubenia
Plantator Nienadówka
- : -
Trzcianka Trzciana
Czarni Czudec
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
- : -
Czarni Czudec
Piast Nowa Wieś
- : -
Bratek Bratkowice
Trzcianka Trzciana
- : -
Herman Hermanowa
LKS Jasionka
- : -
Plantator Nienadówka
TS Noverra Głogów Małopolski
- : -
Start Borek Stary
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Heiro Rzeszów
Start Lubenia
- : -
ŁKS Łukawiec
Iskra Zgłobień
- : -
LKS Trzebownisko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
- : -
Start Lubenia
Heiro Rzeszów
- : -
Novi Nosówka
ŁKS Łukawiec
- : -
Piast Nowa Wieś
LKS Trzebownisko
- : -
Start Borek Stary
Iskra Zgłobień
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Herman Hermanowa
- : -
LKS Jasionka
Bratek Bratkowice
- : -
Trzcianka Trzciana
Plantator Nienadówka
- : -
TS Noverra Głogów Małopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
- : -
Iskra Zgłobień
Piast Nowa Wieś
- : -
Czarni Czudec
Start Borek Stary
- : -
Plantator Nienadówka
Trzcianka Trzciana
- : -
ŁKS Łukawiec
LKS Jasionka
- : -
Bratek Bratkowice
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
LKS Trzebownisko
TS Noverra Głogów Małopolski
- : -
Herman Hermanowa
Start Lubenia
- : -
Heiro Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czudec
- : -
Trzcianka Trzciana
ŁKS Łukawiec
- : -
LKS Jasionka
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Novi Nosówka
Iskra Zgłobień
- : -
Start Lubenia
Herman Hermanowa
- : -
Start Borek Stary
Bratek Bratkowice
- : -
TS Noverra Głogów Małopolski
LKS Trzebownisko
- : -
Plantator Nienadówka
Heiro Rzeszów
- : -
Piast Nowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
- : -
LKS Trzebownisko
Start Borek Stary
- : -
Bratek Bratkowice
Trzcianka Trzciana
- : -
Heiro Rzeszów
LKS Jasionka
- : -
Czarni Czudec
Piast Nowa Wieś
- : -
Iskra Zgłobień
TS Noverra Głogów Małopolski
- : -
ŁKS Łukawiec
Start Lubenia
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Plantator Nienadówka
- : -
Herman Hermanowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
- : -
Start Lubenia
Czarni Czudec
- : -
TS Noverra Głogów Małopolski
ŁKS Łukawiec
- : -
Start Borek Stary
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Piast Nowa Wieś
Heiro Rzeszów
- : -
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
- : -
Trzcianka Trzciana
Bratek Bratkowice
- : -
Plantator Nienadówka
LKS Trzebownisko
- : -
Herman Hermanowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Borek Stary
- : -
Czarni Czudec
Trzcianka Trzciana
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
LKS Jasionka
- : -
Iskra Zgłobień
Piast Nowa Wieś
- : -
Novi Nosówka
TS Noverra Głogów Małopolski
- : -
Heiro Rzeszów
Start Lubenia
- : -
LKS Trzebownisko
Plantator Nienadówka
- : -
ŁKS Łukawiec
Herman Hermanowa
- : -
Bratek Bratkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
- : -
Trzcianka Trzciana
Czarni Czudec
- : -
Plantator Nienadówka
ŁKS Łukawiec
- : -
Herman Hermanowa
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
LKS Jasionka
Heiro Rzeszów
- : -
Start Borek Stary
Start Lubenia
- : -
Piast Nowa Wieś
Iskra Zgłobień
- : -
TS Noverra Głogów Małopolski
LKS Trzebownisko
- : -
Bratek Bratkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Plantator Nienadówka
- : -
Heiro Rzeszów
Start Borek Stary
- : -
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
- : -
Novi Nosówka
TS Noverra Głogów Małopolski
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana
- : -
Start Lubenia
Piast Nowa Wieś
- : -
LKS Trzebownisko
Herman Hermanowa
- : -
Czarni Czudec
Bratek Bratkowice
- : -
ŁKS Łukawiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Novi Nosówka
- : -
TS Noverra Głogów Małopolski
Czarni Czudec
- : -
Bratek Bratkowice
Piast Nowa Wieś
- : -
Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka
- : -
Start Borek Stary
Heiro Rzeszów
- : -
Herman Hermanowa
Start Lubenia
- : -
LKS Jasionka
Iskra Zgłobień
- : -
Plantator Nienadówka
LKS Trzebownisko
- : -
ŁKS Łukawiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Plantator Nienadówka
- : -
Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana
- : -
LKS Trzebownisko
ŁKS Łukawiec
- : -
Czarni Czudec
Start Borek Stary
- : -
Novi Nosówka
TS Noverra Głogów Małopolski
- : -
Start Lubenia
Bratek Bratkowice
- : -
Heiro Rzeszów
Herman Hermanowa
- : -
Iskra Zgłobień
LKS Jasionka
- : -
Piast Nowa Wieś
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?