Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
3:6
AZS UŚ Katowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
0:2
Gatta Active Zduńska Wola
P.A. Nova Gliwice
0:0
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
GI Malepszy Futsal Leszno
2:1
Clearex Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
1:1
Red Devils FC Chojnice
Piast Gliwice
0:1
Rekord Bielsko-Biała
KS Constract Lubawa
2:2
FC KJ Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
3:1
Piast Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola
5:1
Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice
4:1
GI Malepszy Futsal Leszno
Red Devils FC Chojnice
1:6
KS Constract Lubawa
P.A. Nova Gliwice
5:1
Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała
4:3
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
FC KJ Toruń
4:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
1:0
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy
5:5
FC KJ Toruń
KS Constract Lubawa
6:7
P.A. Nova Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
4:0
Red Devils FC Chojnice
GI Malepszy Futsal Leszno
3:4
Gatta Active Zduńska Wola
Piast Gliwice
0:3
AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała
6:3
Clearex Chorzów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
5:3
Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Ruda Śląska
1:6
KS Constract Lubawa
Gatta Active Zduńska Wola
4:2
Piast Gliwice
P.A. Nova Gliwice
4:5
MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
4:2
Clearex Chorzów
FC KJ Toruń
1:1
GI Malepszy Futsal Leszno
Red Devils FC Chojnice
4:4
Red Dragons Pniewy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MOKS Słoneczny Stok Białystok
5:3
Gwiazda Ruda Śląska
Clearex Chorzów
10:2
AZS UŚ Katowice
KS Constract Lubawa
2:2
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy
4:3
P.A. Nova Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno
5:8
Red Devils FC Chojnice
Piast Gliwice
1:3
FC KJ Toruń
Rekord Bielsko-Biała
8:1
Gatta Active Zduńska Wola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
P.A. Nova Gliwice
3:5
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Constract Lubawa
3:0
MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
8:2
AZS UŚ Katowice
Piast Gliwice
5:2
Red Devils FC Chojnice
Clearex Chorzów
4:3
Gatta Active Zduńska Wola
Gwiazda Ruda Śląska
3:3
Red Dragons Pniewy
FC KJ Toruń
3:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
3:4
KS Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok
1:4
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Clearex Chorzów
1:4
FC KJ Toruń
GI Malepszy Futsal Leszno
6:5
Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała
7:1
Red Devils FC Chojnice
AZS UŚ Katowice
1:7
Gatta Active Zduńska Wola
Piast Gliwice
4:3
P.A. Nova Gliwice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Constract Lubawa
4:0
GI Malepszy Futsal Leszno
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:2
Red Dragons Pniewy
P.A. Nova Gliwice
3:4
Rekord Bielsko-Biała
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
3:3
Gatta Active Zduńska Wola
Gwiazda Ruda Śląska
1:6
Piast Gliwice
FC KJ Toruń
3:2
AZS UŚ Katowice
Red Devils FC Chojnice
3:10
Clearex Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
4:0
P.A. Nova Gliwice
Red Dragons Pniewy
1:5
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
KS Constract Lubawa
3:3
Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
9:1
Gwiazda Ruda Śląska
GI Malepszy Futsal Leszno
2:0
MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice
4:3
Red Devils FC Chojnice
Gatta Active Zduńska Wola
0:4
FC KJ Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
P.A. Nova Gliwice
1:2
AZS UŚ Katowice
Clearex Chorzów
3:1
Gwiazda Ruda Śląska
MOKS Słoneczny Stok Białystok
1:6
Piast Gliwice
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
3:0
FC KJ Toruń
Red Devils FC Chojnice
1:5
Gatta Active Zduńska Wola
Red Dragons Pniewy
2:2
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Constract Lubawa
0:9
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
4:4
KS Constract Lubawa
Gatta Active Zduńska Wola
4:5
P.A. Nova Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
8:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
GI Malepszy Futsal Leszno
1:1
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice
6:3
Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice
4:2
Gwiazda Ruda Śląska
Red Devils FC Chojnice
8:2
FC KJ Toruń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
3:7
Rekord Bielsko-Biała
KS Constract Lubawa
4:3
AZS UŚ Katowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
3:6
Clearex Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
7:3
Gatta Active Zduńska Wola
P.A. Nova Gliwice
3:3
FC KJ Toruń
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
3:0
Red Devils FC Chojnice
GI Malepszy Futsal Leszno
0:3
Piast Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
1:1
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
FC KJ Toruń
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała
10:0
GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UŚ Katowice
2:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów
6:1
Red Dragons Pniewy
Gatta Active Zduńska Wola
5:2
KS Constract Lubawa
Red Devils FC Chojnice
3:5
P.A. Nova Gliwice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
FC KJ Toruń
1:6
KS Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała
5:1
Piast Gliwice
Clearex Chorzów
4:0
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
3:3
P.A. Nova Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola
6:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice
1:2
Red Dragons Pniewy
Red Devils FC Chojnice
10:3
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
6:0
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice
4:4
Clearex Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
0:3
P.A. Nova Gliwice
Red Dragons Pniewy
4:4
Gatta Active Zduńska Wola
KS Constract Lubawa
4:3
Red Devils FC Chojnice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
4:4
FC KJ Toruń
GI Malepszy Futsal Leszno
3:5
AZS UŚ Katowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
5:7
Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice
2:5
Piast Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola
5:2
GI Malepszy Futsal Leszno
FC KJ Toruń
2:6
Red Dragons Pniewy
P.A. Nova Gliwice
5:2
KS Constract Lubawa
Red Devils FC Chojnice
2:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
6:1
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
3:3
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice
1:2
Gatta Active Zduńska Wola
Red Dragons Pniewy
4:4
Red Devils FC Chojnice
KS Constract Lubawa
3:0
Gwiazda Ruda Śląska
MOKS Słoneczny Stok Białystok
5:1
P.A. Nova Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
18:1
AZS UŚ Katowice
GI Malepszy Futsal Leszno
1:2
FC KJ Toruń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
2:2
Clearex Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
1:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC KJ Toruń
2:5
Piast Gliwice
P.A. Nova Gliwice
7:2
Red Dragons Pniewy
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
2:3
KS Constract Lubawa
Gatta Active Zduńska Wola
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Red Devils FC Chojnice
3:4
GI Malepszy Futsal Leszno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?