Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Constract Lubawa
6:1
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Rekord Bielsko-Biała
11:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
GI Malepszy Futsal Leszno
2:3
FC KJ Toruń
Gatta Active Zduńska Wola
4:5
Clearex Chorzów
AZS UW
1:1
P.A. Nova Gliwice
KS Piast Gliwice
3:1
AZS UŚ Katowice
Team Lębork
2:2
Red Dragons Pniewy
Red Devils FC Chojnice
4:2
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GI Malepszy Futsal Leszno
Pauza
FC KJ Toruń
1:0
Gatta Active Zduńska Wola
Clearex Chorzów
8:2
AZS UW
MOKS Słoneczny Stok Białystok
4:3
AZS UŚ Katowice
P.A. Nova Gliwice
0:5
KS Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała
7:3
Team Lębork
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
3:0
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
Dreman Futsal Opole Komprachcice
0:7
KS Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy
- : -
Red Devils FC Chojnice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gatta Active Zduńska Wola
KS Constract Lubawa
- : -
Clearex Chorzów
AZS UW
9:2
FC KJ Toruń
AZS UŚ Katowice
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
KS Piast Gliwice
5:2
P.A. Nova Gliwice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
0:3
Red Dragons Pniewy
GI Malepszy Futsal Leszno
4:4
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Team Lębork
3:6
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Devils FC Chojnice
0:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Clearex Chorzów
- : -
KS Piast Gliwice
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała
- : -
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
P.A. Nova Gliwice
- : -
AZS UŚ Katowice
Red Dragons Pniewy
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
Team Lębork
- : -
Red Devils FC Chojnice
FC KJ Toruń
- : -
KS Constract Lubawa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Constract Lubawa
Pauza
KS Piast Gliwice
- : -
FC KJ Toruń
Clearex Chorzów
- : -
AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola
- : -
Red Dragons Pniewy
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
Team Lębork
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
P.A. Nova Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
Rekord Bielsko-Biała
AZS UW
- : -
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Devils FC Chojnice
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Gliwice
Pauza
Red Dragons Pniewy
- : -
AZS UW
FC KJ Toruń
- : -
AZS UŚ Katowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
P.A. Nova Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Gatta Active Zduńska Wola
Red Devils FC Chojnice
- : -
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
Clearex Chorzów
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Team Lębork
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
KS Constract Lubawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
Pauza
Gatta Active Zduńska Wola
- : -
Team Lębork
AZS UW
- : -
Rekord Bielsko-Biała
KS Constract Lubawa
- : -
Red Dragons Pniewy
KS Piast Gliwice
- : -
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
P.A. Nova Gliwice
- : -
Clearex Chorzów
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
Red Devils FC Chojnice
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
FC KJ Toruń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Pauza
Red Dragons Pniewy
- : -
KS Piast Gliwice
FC KJ Toruń
- : -
P.A. Nova Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
- : -
KS Constract Lubawa
Red Devils FC Chojnice
- : -
Gatta Active Zduńska Wola
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
Team Lębork
- : -
AZS UW
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
AZS UŚ Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
P.A. Nova Gliwice
Pauza
Gatta Active Zduńska Wola
- : -
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
AZS UW
- : -
Red Devils FC Chojnice
KS Constract Lubawa
- : -
Team Lębork
AZS UŚ Katowice
- : -
Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów
- : -
FC KJ Toruń
KS Piast Gliwice
- : -
Rekord Bielsko-Biała
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
Pauza
Red Dragons Pniewy
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
FC KJ Toruń
Rekord Bielsko-Biała
- : -
AZS UŚ Katowice
Red Devils FC Chojnice
- : -
KS Constract Lubawa
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
AZS UW
Team Lębork
- : -
KS Piast Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
Gatta Active Zduńska Wola
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
P.A. Nova Gliwice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
FC KJ Toruń
Pauza
Gatta Active Zduńska Wola
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UW
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Constract Lubawa
- : -
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
AZS UŚ Katowice
- : -
Team Lębork
Clearex Chorzów
- : -
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
KS Piast Gliwice
- : -
Red Devils FC Chojnice
P.A. Nova Gliwice
- : -
Red Dragons Pniewy
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Pauza
Red Dragons Pniewy
- : -
Clearex Chorzów
Gatta Active Zduńska Wola
- : -
AZS UW
Rekord Bielsko-Biała
- : -
P.A. Nova Gliwice
Red Devils FC Chojnice
- : -
AZS UŚ Katowice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
KS Piast Gliwice
Team Lębork
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
KS Constract Lubawa
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
FC KJ Toruń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Pauza
Clearex Chorzów
6:4
Rekord Bielsko-Biała
KS Constract Lubawa
6:2
Gatta Active Zduńska Wola
AZS UW
1:5
MOKS Słoneczny Stok Białystok
P.A. Nova Gliwice
2:4
Team Lębork
FC KJ Toruń
2:2
Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice
3:7
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
KS Piast Gliwice
5:4
GI Malepszy Futsal Leszno
Dreman Futsal Opole Komprachcice
3:5
Red Devils FC Chojnice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
Pauza
Gatta Active Zduńska Wola
1:10
KS Piast Gliwice
AZS UW
2:6
KS Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:1
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
Rekord Bielsko-Biała
7:0
FC KJ Toruń
GI Malepszy Futsal Leszno
9:0
AZS UŚ Katowice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
2:3
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Team Lębork
0:1
Clearex Chorzów
Red Devils FC Chojnice
7:2
P.A. Nova Gliwice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
Pauza
FC KJ Toruń
2:3
Team Lębork
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
3:1
Red Dragons Pniewy
KS Constract Lubawa
3:1
MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Piast Gliwice
6:2
AZS UW
Clearex Chorzów
8:3
Red Devils FC Chojnice
P.A. Nova Gliwice
4:1
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
Dreman Futsal Opole Komprachcice
2:4
GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UŚ Katowice
6:9
Gatta Active Zduńska Wola
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Team Lębork
Pauza
KS Constract Lubawa
4:0
KS Piast Gliwice
AZS UW
4:0
AZS UŚ Katowice
Gatta Active Zduńska Wola
3:2
Dreman Futsal Opole Komprachcice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:7
Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała
9:1
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
2:9
Clearex Chorzów
GI Malepszy Futsal Leszno
8:1
P.A. Nova Gliwice
Red Devils FC Chojnice
3:3
FC KJ Toruń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Devils FC Chojnice
Pauza
Clearex Chorzów
9:1
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Piast Gliwice
9:1
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Dragons Pniewy
2:9
Rekord Bielsko-Biała
FC KJ Toruń
4:3
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
P.A. Nova Gliwice
3:10
Gatta Active Zduńska Wola
Dreman Futsal Opole Komprachcice
0:0
AZS UW
AZS UŚ Katowice
1:4
KS Constract Lubawa
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
0:0
Team Lębork
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
Pauza
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
5:3
Red Devils FC Chojnice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
0:10
Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów
5:0
Gatta Active Zduńska Wola
Dreman Futsal Opole Komprachcice
0:2
KS Constract Lubawa
FC KJ Toruń
5:3
GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UŚ Katowice
1:2
KS Piast Gliwice
P.A. Nova Gliwice
3:5
AZS UW
Red Dragons Pniewy
- : -
Team Lębork
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GI Malepszy Futsal Leszno
Pauza
FC KJ Toruń
5:0
Gatta Active Zduńska Wola
KS Piast Gliwice
0:1
Dreman Futsal Opole Komprachcice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
1:2
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
AZS UW
4:4
Clearex Chorzów
Red Devils FC Chojnice
2:3
Red Dragons Pniewy
Team Lębork
1:10
Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice
1:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Constract Lubawa
5:2
P.A. Nova Gliwice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gatta Active Zduńska Wola
Pauza
Clearex Chorzów
2:1
KS Constract Lubawa
P.A. Nova Gliwice
1:8
KS Piast Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
4:6
Team Lębork
Rekord Bielsko-Biała
14:0
Red Devils FC Chojnice
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
2:1
GI Malepszy Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy
5:1
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
Dreman Futsal Opole Komprachcice
3:2
AZS UŚ Katowice
FC KJ Toruń
0:0
AZS UW
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW
Pauza
KS Constract Lubawa
11:0
FC KJ Toruń
Gatta Active Zduńska Wola
0:5
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
2:12
Rekord Bielsko-Biała
GI Malepszy Futsal Leszno
4:3
Red Dragons Pniewy
Dreman Futsal Opole Komprachcice
2:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice
5:6
P.A. Nova Gliwice
Red Devils FC Chojnice
6:7
Team Lębork
KS Piast Gliwice
4:4
Clearex Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?