Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Jędrzejów
2:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Lubrzanka Kajetanów
0:1
Alit Ożarów
ŁKS Probudex Łagów
3:1
GKS Rudki
Hetman Włoszczowa
0:1
Wierna Małogoszcz
Nida Pińczów
0:0
Neptun Końskie
Nidzianka Bieliny
3:2
Unia Sędziszów
Kamienna Brody
2:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Partyzant Radoszyce
4:1
Pogoń Staszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
4:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Wierna Małogoszcz
4:1
Kamienna Brody
Pogoń Staszów
4:0
Nidzianka Bieliny
Lubrzanka Kajetanów
0:1
Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów
2:0
Hetman Włoszczowa
ŁKS Probudex Łagów
1:0
Nida Pińczów
Klimontowianka PBI Klimontów
1:3
GKS Rudki
Neptun Końskie
3:0
Partyzant Radoszyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:3
Wierna Małogoszcz
Partyzant Radoszyce
0:0
ŁKS Probudex Łagów
Naprzód Jędrzejów
1:0
Alit Ożarów
Nida Pińczów
3:1
Klimontowianka PBI Klimontów
GKS Rudki
1:4
Lubrzanka Kajetanów
Nidzianka Bieliny
2:0
Neptun Końskie
Kamienna Brody
3:2
Unia Sędziszów
Hetman Włoszczowa
0:1
Pogoń Staszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
3:4
Wierna Małogoszcz
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Nida Pińczów
Pogoń Staszów
2:2
Kamienna Brody
Unia Sędziszów
1:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
ŁKS Probudex Łagów
2:0
Nidzianka Bieliny
Klimontowianka PBI Klimontów
0:2
Partyzant Radoszyce
Naprzód Jędrzejów
4:0
GKS Rudki
Neptun Końskie
1:0
Hetman Włoszczowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rudki
3:1
Alit Ożarów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:2
Pogoń Staszów
Partyzant Radoszyce
1:2
Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa
2:3
ŁKS Probudex Łagów
Wierna Małogoszcz
2:0
Unia Sędziszów
Nida Pińczów
2:0
Naprzód Jędrzejów
Nidzianka Bieliny
4:1
Klimontowianka PBI Klimontów
Kamienna Brody
1:3
Neptun Końskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
3:1
Nidzianka Bieliny
Pogoń Staszów
1:1
Wierna Małogoszcz
ŁKS Probudex Łagów
1:1
Kamienna Brody
Alit Ożarów
2:2
Unia Sędziszów
Klimontowianka PBI Klimontów
4:1
Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów
2:0
Partyzant Radoszyce
Neptun Końskie
0:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Rudki
1:1
Nida Pińczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
1:0
GKS Rudki
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
ŁKS Probudex Łagów
Unia Sędziszów
0:0
Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
2:0
Lubrzanka Kajetanów
Wierna Małogoszcz
2:3
Neptun Końskie
Nida Pińczów
2:0
Alit Ożarów
Nidzianka Bieliny
3:3
Naprzód Jędrzejów
Kamienna Brody
2:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
2:2
Kamienna Brody
Alit Ożarów
0:3
Pogoń Staszów
Neptun Końskie
3:3
Unia Sędziszów
ŁKS Probudex Łagów
2:2
Wierna Małogoszcz
Klimontowianka PBI Klimontów
2:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Naprzód Jędrzejów
0:3
Hetman Włoszczowa
Nida Pińczów
0:3
Partyzant Radoszyce
GKS Rudki
1:1
Nidzianka Bieliny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
2:2
Alit Ożarów
Unia Sędziszów
1:0
ŁKS Probudex Łagów
Kamienna Brody
0:1
Naprzód Jędrzejów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:3
Lubrzanka Kajetanów
Pogoń Staszów
1:0
Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa
4:1
GKS Rudki
Wierna Małogoszcz
2:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Nidzianka Bieliny
4:1
Nida Pińczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
1:3
Wierna Małogoszcz
Alit Ożarów
2:1
Neptun Końskie
ŁKS Probudex Łagów
2:0
Pogoń Staszów
Klimontowianka PBI Klimontów
0:1
Unia Sędziszów
Partyzant Radoszyce
6:2
Nidzianka Bieliny
Naprzód Jędrzejów
1:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Nida Pińczów
0:4
Hetman Włoszczowa
GKS Rudki
2:1
Kamienna Brody
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:2
GKS Rudki
Pogoń Staszów
2:3
Klimontowianka PBI Klimontów
Unia Sędziszów
2:1
Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa
3:1
Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz
1:0
Naprzód Jędrzejów
Neptun Końskie
2:4
ŁKS Probudex Łagów
Nidzianka Bieliny
0:2
Alit Ożarów
Kamienna Brody
6:1
Nida Pińczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nidzianka Bieliny
0:2
Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów
3:2
Pogoń Staszów
Partyzant Radoszyce
0:1
Kamienna Brody
Alit Ożarów
1:0
ŁKS Probudex Łagów
Klimontowianka PBI Klimontów
0:1
Neptun Końskie
Naprzód Jędrzejów
1:3
Unia Sędziszów
Nida Pińczów
1:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Rudki
1:1
Wierna Małogoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Probudex Łagów
2:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
Partyzant Radoszyce
Pogoń Staszów
3:0
Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów
2:0
GKS Rudki
Hetman Włoszczowa
1:1
Alit Ożarów
Wierna Małogoszcz
1:0
Nida Pińczów
Neptun Końskie
5:0
Lubrzanka Kajetanów
Kamienna Brody
1:4
Nidzianka Bieliny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
3:0
ŁKS Probudex Łagów
Partyzant Radoszyce
2:0
Wierna Małogoszcz
Hetman Włoszczowa
2:0
Kamienna Brody
Alit Ożarów
3:1
Klimontowianka PBI Klimontów
Naprzód Jędrzejów
0:0
Neptun Końskie
Nida Pińczów
0:1
Unia Sędziszów
GKS Rudki
0:3
Pogoń Staszów
Nidzianka Bieliny
3:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Probudex Łagów
4:1
Naprzód Jędrzejów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:1
Hetman Włoszczowa
Pogoń Staszów
2:0
Nida Pińczów
Unia Sędziszów
4:1
Partyzant Radoszyce
Klimontowianka PBI Klimontów
1:4
Lubrzanka Kajetanów
Wierna Małogoszcz
3:1
Nidzianka Bieliny
Neptun Końskie
2:0
GKS Rudki
Kamienna Brody
1:3
Alit Ożarów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:1
Kamienna Brody
Pogoń Staszów
3:2
Partyzant Radoszyce
Unia Sędziszów
2:3
Nidzianka Bieliny
Alit Ożarów
0:1
Lubrzanka Kajetanów
Klimontowianka PBI Klimontów
2:1
Naprzód Jędrzejów
Wierna Małogoszcz
0:0
Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie
1:1
Nida Pińczów
GKS Rudki
3:0*
ŁKS Probudex Łagów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Nida Pińczów
1:1
ŁKS Probudex Łagów
Kamienna Brody
0:3
Wierna Małogoszcz
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:0
Alit Ożarów
Partyzant Radoszyce
1:1
Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa
2:0
Unia Sędziszów
Naprzód Jędrzejów
0:2
Lubrzanka Kajetanów
GKS Rudki
2:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Nidzianka Bieliny
2:2
Pogoń Staszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
2:1
GKS Rudki
Pogoń Staszów
1:3
Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów
1:3
Kamienna Brody
ŁKS Probudex Łagów
1:1
Partyzant Radoszyce
Alit Ożarów
3:1
Naprzód Jędrzejów
Klimontowianka PBI Klimontów
0:0
Nida Pińczów
Wierna Małogoszcz
1:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Neptun Końskie
1:0
Nidzianka Bieliny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rudki
- : -
Naprzód Jędrzejów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:0
Unia Sędziszów
Partyzant Radoszyce
0:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Hetman Włoszczowa
2:1
Neptun Końskie
Wierna Małogoszcz
3:0
Alit Ożarów
Nida Pińczów
1:1
Lubrzanka Kajetanów
Nidzianka Bieliny
5:2
ŁKS Probudex Łagów
Kamienna Brody
1:2
Pogoń Staszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Partyzant Radoszyce
Pogoń Staszów
1:6
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Alit Ożarów
0:1
GKS Rudki
Unia Sędziszów
0:2
Wierna Małogoszcz
ŁKS Probudex Łagów
3:0
Hetman Włoszczowa
Klimontowianka PBI Klimontów
0:3*
Nidzianka Bieliny
Naprzód Jędrzejów
0:2
Nida Pińczów
Neptun Końskie
1:1
Kamienna Brody
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nidzianka Bieliny
1:2
Lubrzanka Kajetanów
Nida Pińczów
2:0
GKS Rudki
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:1
Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce
1:2
Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów
4:1
Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa
2:3
Klimontowianka PBI Klimontów
Wierna Małogoszcz
5:0
Pogoń Staszów
Kamienna Brody
3:1
ŁKS Probudex Łagów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Neptun Końskie
0:1
Wierna Małogoszcz
Lubrzanka Kajetanów
3:4
Hetman Włoszczowa
Pogoń Staszów
2:1
Unia Sędziszów
ŁKS Probudex Łagów
0:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Alit Ożarów
3:2
Nida Pińczów
Klimontowianka PBI Klimontów
3:2
Kamienna Brody
Naprzód Jędrzejów
0:4
Nidzianka Bieliny
GKS Rudki
1:1
Partyzant Radoszyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
Klimontowianka PBI Klimontów
Partyzant Radoszyce
- : -
Nida Pińczów
Pogoń Staszów
- : -
Alit Ożarów
Unia Sędziszów
- : -
Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa
- : -
Naprzód Jędrzejów
Wierna Małogoszcz
- : -
ŁKS Probudex Łagów
Nidzianka Bieliny
- : -
GKS Rudki
Kamienna Brody
- : -
Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
- : -
Partyzant Radoszyce
Lubrzanka Kajetanów
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
ŁKS Probudex Łagów
- : -
Unia Sędziszów
Klimontowianka PBI Klimontów
- : -
Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów
- : -
Kamienna Brody
Nida Pińczów
- : -
Nidzianka Bieliny
Neptun Końskie
- : -
Pogoń Staszów
GKS Rudki
- : -
Hetman Włoszczowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?