Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Junior Hurtap Łęczyca
Junior Hurtap Łęczyca 2 6 7 - 1 2 0 0
2
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
KS Orzeł Jelcz-Laskowice 3 4 8 - 5 1 1 1
3
Pogoń-Sokół Lubaczów
Pogoń-Sokół Lubaczów 3 3 4 - 11 1 0 2
4
UKS Ekom Futsal Nowiny
UKS Ekom Futsal Nowiny 2 1 2 - 4 0 1 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
2:2
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Junior Hurtap Łęczyca
5:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
0:2
Pogoń-Sokół Lubaczów
Junior Hurtap Łęczyca
2:0
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
6:1
Pogoń-Sokół Lubaczów
Junior Hurtap Łęczyca
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KS Górnik Polkowice
KS Górnik Polkowice 2 6 4 - 2 2 0 0
2
BSF ABJ Bochnia
BSF ABJ Bochnia 2 3 6 - 4 1 0 1
3
Berland Komprachcice
Berland Komprachcice 2 1 1 - 2 0 1 1 1 1 0 - 0
4
LZS Dragon Bojano
LZS Dragon Bojano 2 1 2 - 5 0 1 1 1 1 0 - 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
0:0
LZS Dragon Bojano
BSF ABJ Bochnia
1:2
KS Górnik Polkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
1:2
KS Górnik Polkowice
BSF ABJ Bochnia
5:2
LZS Dragon Bojano
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Dragon Bojano
- : -
KS Górnik Polkowice
BSF ABJ Bochnia
- : -
Berland Komprachcice
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń 2 4 5 - 2 1 1 0
2
Elmar Jędrzejów
Elmar Jędrzejów 2 3 4 - 6 1 0 1 1 3 3 - 2
3
AZS UW Warszawa
AZS UW Warszawa 2 3 4 - 4 1 0 1 1 0 2 - 3
4
Tech-Project Futsal Team Jarosław
Tech-Project Futsal Team Jarosław 2 1 2 - 3 0 1 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
1:1
Tech-Project Futsal Team Jarosław
AZS UW Warszawa
2:3
Elmar Jędrzejów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
4:1
Elmar Jędrzejów
AZS UW Warszawa
2:1
Tech-Project Futsal Team Jarosław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tech-Project Futsal Team Jarosław
- : -
Elmar Jędrzejów
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
- : -
AZS UW Warszawa
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 2 6 10 - 4 2 0 0
2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 3 6 - 8 1 0 1 1 3 3 - 2
3
Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy 2 3 5 - 5 1 0 1 1 0 2 - 3
4
Zdrowie Garwolin
Zdrowie Garwolin 2 0 3 - 7 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
2:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała
4:1
Zdrowie Garwolin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
3:2
Zdrowie Garwolin
Rekord Bielsko-Biała
6:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
Zdrowie Garwolin
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Red Dragons Pniewy

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?