Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Wisła Krakbet Kraków
Wisła Krakbet Kraków 2 4 7 - 6 1 1 0
2
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 2 3 5 - 5 1 0 1
3
UKS Citizen Poznań
UKS Citizen Poznań 2 1 4 - 5 0 1 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Citizen Poznań
3:3
Wisła Krakbet Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:1
UKS Citizen Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
3:4
Wisła Krakbet Kraków
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
BSF ABJ Bochnia
BSF ABJ Bochnia 2 4 4 - 3 1 1 0
2
Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska 2 2 2 - 2 0 2 0
3
Unisław Team PBDI
Unisław Team PBDI 2 1 3 - 4 0 1 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unisław Team PBDI
2:3
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
1:1
Unisław Team PBDI
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
1:1
BSF ABJ Bochnia
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Góral Tryńcza
Góral Tryńcza 2 4 5 - 3 1 1 0 1 1 3 - 3
2
Junior Hurtap Łęczyca
Junior Hurtap Łęczyca 2 4 8 - 3 1 1 0 1 1 3 - 3
3
KS MOSiR Stal Zabrze
KS MOSiR Stal Zabrze 2 0 0 - 7 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS MOSiR Stal Zabrze
0:2
Góral Tryńcza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
5:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
3:3
Góral Tryńcza
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SMS Solne Miasto Wieliczka
SMS Solne Miasto Wieliczka 2 6 10 - 1 2 0 0
2
P.A. Nova Gliwice
P.A. Nova Gliwice 2 3 2 - 6 1 0 1
3
Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy 2 0 1 - 6 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
P.A. Nova Gliwice
2:0
Red Dragons Pniewy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
6:0
P.A. Nova Gliwice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
4:1
Red Dragons Pniewy

Faza Pucharowa

o miejsca 9-12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Citizen Poznań
3:0
KS MOSiR Stal Zabrze
Unisław Team PBDI
4:2
Red Dragons Pniewy
o 11. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
KS MOSiR Stal Zabrze
0:2
Red Dragons Pniewy
o 9. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Citizen Poznań
0:5
Unisław Team PBDI
1/4 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
3:2
P.A. Nova Gliwice
SMS Solne Miasto Wieliczka
4:1
Góral Tryńcza
BSF ABJ Bochnia
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Wisła Krakbet Kraków
1:5
Gwiazda Ruda Śląska
o miejsca 5-8
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
0:2
Góral Tryńcza
Wisła Krakbet Kraków
3:2
P.A. Nova Gliwice
o 7. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
P.A. Nova Gliwice
5:2
BSF ABJ Bochnia
o 5. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Krakbet Kraków
2:4
Góral Tryńcza
1/2 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
0:2
SMS Solne Miasto Wieliczka
Gwiazda Ruda Śląska
1:2
Junior Hurtap Łęczyca
o 3. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
3:4
Rekord Bielsko-Biała
finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
3:2
SMS Solne Miasto Wieliczka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?