Kolejka 1.

15:00

30.10.16

Pershing

Versus

9

0

Relacja

15:45

30.10.16

Bosman Sport

Stalprodukt Oldboys

2

1

Relacja

16:30

30.10.16

BSF Elektrospec U-16

Parkers

8

3

Relacja

17:15

30.10.16

AR MOTO

Promień Mikluszowice

9

1

Relacja
Kolejka 2.

15:00

06.11.16

Promień Mikluszowice

Bosman Sport

4

12

Relacja

15:45

06.11.16

Parkers

AR MOTO

3

5

Relacja

16:30

06.11.16

Versus

BSF Elektrospec U-16

1

7

Relacja

17:15

06.11.16

Domek

Pershing

1

2

Relacja
Kolejka 3.

15:00

13.11.16

BSF Elektrospec U-16

Domek

2

3

Relacja

15:45

13.11.16

AR MOTO

Versus

3

1

Relacja

16:30

13.11.16

Bosman Sport

Parkers

12

3

Relacja

17:15

13.11.16

Stalprodukt Oldboys

Promień Mikluszowice

9

3

Relacja
Kolejka 4.

15:30

20.11.16

Parkers

Stalprodukt Oldboys

3

9

Relacja

16:15

20.11.16

Versus

Bosman Sport

1

4

Relacja

17:00

20.11.16

Domek

AR MOTO

9

1

Relacja

17:45

20.11.16

Pershing

BSF Elektrospec U-16

3

6

Relacja
Kolejka 5.

15:00

27.11.16

AR MOTO

Pershing

3

3

Relacja

15:45

27.11.16

Bosman Sport

Domek

3

1

Relacja

16:30

27.11.16

Stalprodukt Oldboys

Versus

8

3

Relacja

17:15

27.11.16

Promień Mikluszowice

Parkers

1

5

Relacja
Kolejka 6.

15:00

04.12.16

Versus

Promień Mikluszowice

2

2

Relacja

15:45

04.12.16

Domek

Stalprodukt Oldboys

8

0

Relacja

16:30

04.12.16

Pershing

Bosman Sport

3

4

Relacja

17:15

04.12.16

BSF Elektrospec U-16

AR MOTO

4

3

Relacja
Kolejka 7. (Hala I LO)

14:00

11.12.16

Bosman Sport

BSF Elektrospec U-16

2

2

Relacja

14:45

11.12.16

Stalprodukt Oldboys

Pershing

2

7

Relacja

15:30

11.12.16

Promień Mikluszowice

Domek

0

4

Relacja

16:15

11.12.16

Parkers

Versus

1

3

Relacja
Kolejka 8.

15:00

18.12.16

Domek

Parkers

5

3

Relacja

15:45

18.12.16

Pershing

Promień Mikluszowice

16

1

Relacja

16:30

18.12.16

BSF Elektrospec U-16

Stalprodukt Oldboys

3

0

Relacja

17:15

18.12.16

AR MOTO

Bosman Sport

1

5

Relacja
Kolejka 9.

15:00

08.01.17

Stalprodukt Oldboys

AR MOTO

1

3

Relacja

15:45

08.01.17

Promień Mikluszowice

BSF Elektrospec U-16

3

8

Relacja

16:30

08.01.17

Parkers

Pershing

1

8

Relacja

17:15

08.01.17

Versus

Domek

3

7

Relacja
Kolejka 10.

15:00

15.01.17

Promień Mikluszowice

AR MOTO

0

10

Relacja

15:45

15.01.17

Parkers

BSF Elektrospec U-16

1

1

Relacja

16:30

15.01.17

Versus

Pershing

1

7

Relacja

17:15

15.01.17

Stalprodukt Oldboys

Bosman Sport

1

3

Relacja
Kolejka 11. (Hala I LO)

16:00

21.01.17

Bosman Sport

Promień Mikluszowice

11

2

Relacja

16:45

21.01.17

AR MOTO

Parkers

4

1

Relacja

17:30

21.01.17

BSF Elektrospec U-16

Versus

4

3

Relacja

18:15

21.01.17

Pershing

Domek

3

3

Relacja
Kolejka 12.

15:30

29.01.17

Versus

AR MOTO

1

16

Relacja

16:15

29.01.17

Parkers

Bosman Sport

4

2

Relacja

17:00

29.01.17

Promień Mikluszowice

Stalprodukt Oldboys

1

10

Relacja

20:00

29.01.17

Domek

BSF Elektrospec U-16

3

3

Relacja
Kolejka 13.

15:00

05.02.17

Stalprodukt Oldboys

Parkers

6

3

Relacja

15:45

05.02.17

Bosman Sport

Versus

3

2

Relacja

16:30

05.02.17

AR MOTO

Domek

2

1

Relacja

17:15

05.02.17

BSF Elektrospec U-16

Pershing

1

0

Relacja
Kolejka 14. (Hala I LO)

15:00

12.02.17

Domek

Bosman Sport

4

4

Relacja

15:45

12.02.17

Pershing

AR MOTO

5

6

Relacja

16:30

12.02.17

Versus

Stalprodukt Oldboys

0

8

Relacja

17:15

12.02.17

Parkers

Promień Mikluszowice

7

1

Relacja
Kolejka 15.

15:00

19.02.17

Promień Mikluszowice

Versus

9

2

Relacja

15:45

19.02.17

Stalprodukt Oldboys

Domek

4

4

Relacja

16:30

19.02.17

Bosman Sport

Pershing

2

5

Relacja

17:15

19.02.17

AR MOTO

BSF Elektrospec U-16

6

1

Relacja
Kolejka 16.

17:30

05.03.17

Pershing

Stalprodukt Oldboys

3

4

Relacja

18:15

05.03.17

Versus

Parkers

0

3

Relacja

19:00

08.03.17

Domek

Promień Mikluszowice

5

1

Relacja

19:45

08.03.17

BSF Elektrospec U-16

Bosman Sport

1

2

Relacja
Kolejka 17.

20:30

08.03.17

Bosman Sport

AR MOTO

4

2

Relacja

15:30

12.03.17

Parkers

Domek

4

9

Relacja

16:15

12.03.17

Promień Mikluszowice

Pershing

0

13

Relacja

17:00

12.03.17

Stalprodukt Oldboys

BSF Elektrospec U-16

4

3

Relacja
Kolejka 18.

15:00

19.03.17

Domek

Versus

8

0

Relacja

15:45

19.03.17

Pershing

Parkers

6

2

Relacja

16:30

19.03.17

BSF Elektrospec U-16

Promień Mikluszowice

8

2

Relacja

17:15

19.03.17

AR MOTO

Stalprodukt Oldboys

3

4

Relacja