II liga: Rozgrywki wracają, wyjazd do Krakowa

Autor: Rafał Gnutek

Img 0044

Po przerwie na rozgrywki Halowego Pucharu Polski i okres świąteczny ponownie ruszają rozgrywki grupy małopolsko-świętokrzyskiej II ligi. W środę o godz. 21:00 w Krakowie odbędzie się mecz 4. kolejki, w którym miejscowy AZS UEK podejmie BSF ABJ Bochnia. W rozgrywkach po wycofaniu Świata Przyjaciół Szarów pozostały już tylko trzy zespoły - oprócz krakowian i bochnian w walce o baraże o grupę południową I ligi pozostał jeszcze aktualny lider - Maxfarbex Busko-Zdrój

AZS UEK Kraków to drużyna, która w tym sezonie jeszcze nie zdobyła ligowych punktów. Na inaugurację podopieczni Daniela Bukalskiego przegrali w naszej hali 2-4, a następnie w Busku-Zdroju ulegli Maxfarbexowi 2-3. Będzie to zatem pierwsze domowe spotkanie krakowskiego zespołu. 

Podopieczni Daniela Bukalskiego nie marnowali czasu w trakcie przerwy od rozgrywek II ligi i wzięli udział w Halowym Pucharze Polski, gdzie w pierwszej fazie wspólnie z Wisłą Kraków okazali się najlepsi i awansowali do półfinałów na szczeblu Małopolski. Tam w pokonanym polu pozostawili Spartę Spytkowice, jednak w finale ulegli FB Wojtas Limanowa 1-2 i nie awansowali na szczebel centralny tych prestiżowych rozgrywek. 

Kadra BSF Bochnia na spotkanie wyjazowe z AZS-em UEK-iem Kraków: Kamil Kolanowski, Krystian Jaszczyński - Krystian Lewicki, Krzysztof Styrna, Daniel Bukowiec, Sebastian Jacak, Arkadiusz Budzyn, Kamil Rynduch, Patryk Kura, Piotr Kazek, Dominik Juszczak, Łukasz Fasuga.

Początek spotkania o godz. 21:00! Trzymajcie za nas kciuki! Relacja ze spotkania na bsfbochnia.pl!