II liga: Przed nami hit z Maxfarbexem

Autor: Rafał Gnutek

26731276 2010172089229356 4836798754279558742 n

Przed nami hitowe starcie dwóch najlepszych zespołów grupy małopolsko-świętokrzyskiej II ligi. W sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbędzie się spotkanie BSF-u ABJ Bochnia z Maxfarbexem Busko-Zdrój. Wygląda na to, że to właśnie te dwa zespoły rozstrzygną między sobą walkę o awans do baraży, które rozstrzygną o tym kto w przyszłym sezonie zagra w grupie południowej I ligi. Będzie to drugie z czterech spotkań obu ekip w tym sezonie. Początek o godz. 20:00.

Maxfarbex Busko-Zdrój jako jedyny w rozgrywkach II ligi może nosić miano zespołu niepokonanego. Przed przerwą na rozgrywki Halowego Pucharu Polski oraz święta buskozdrojanie pokonali bochnian 4-3, a następnie AZS UEK Kraków 3-2. Wyjazdowy mecz BSF-u w Busku-Zdroju był bardzo zacięty, a walka o trzy punkty trwała do końcowej syreny. Ostatecznie minimalnie lepsi okazali się gospodarze.

W trakcie wspomnianej przerwy Maxfarbex wziął udział w eliminacjach do Halowego Pucharu Polski na szczeblu województwa świętokrzyskiego. Ekipa z Buska-Zdroju zajęła tam drugie miejsce i nie udało się jej zakwalifikować do rywalizacji na szczeblu centralnym. Po rozpoczęciu nowego roku Maxfarbex wziął udział w rozgrywkach o Puchar Tarnowa, gdzie zajął drugie miejsce ulegając w finale po rzutach karnych Team Brzesko.

Serdecznie zapraszamy w sobotni wieczór do hali widowiskowo-sportowej aby wspierać bocheńskich futsalistów w walce o I ligę! 

zdjęcie: Maxfarbex Busko-Zdrój.