II liga: Decydujący mecz z Maxfarbexem już w czwartek!

Autor: Rafał Gnutek

Img 0146

Po emocjach związanych z Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski do lat 18 wracamy do rozgrywek grupy małopolsko-świętokrzyskiej II ligi. W decydującym o awansie meczu BSF ABJ Bochnia zmierzy się we własnej hali z Maxfabexem Busko-Zdrój. Początek starcia w czwartek o godz. 21:00! Relację na żywo z tego spotkania będzie można śledzić na naszej stronie internetowej, jednak zachęcamy do przybycia na bocheńską halę.

Obie drużyny rywalizowały ze sobą w tym sezonie trzykrotnie. Dwa razy górą był BSF ABJ Bochnia zwyciężając u siebie 3-2 oraz w Busku-Zdroju 5-4, a raz zwycięsko z parkietu schodzili gracze Maxfarbexu, którzy w pierwszym starciu tych zespołów wygrali we własnej hali 4-3. Zarówno BSF, jak i Maxfarbex ma również komplet triumfów nad trzecią ekipą ligi - AZS-em UEK-iem Kraków.

Wobec tych wyników BSF wcale nie musi wygrać czwartkowego meczu aby w ostatecznym rozrachunku triumfować w rozgrywkach i wziąć udział w barażach o awans od grupy południowej I ligi. Podopiecznym duetu trenerskiego Rafał Czaja - Janusz Piątek wystarcza remis, a nawet porażka jedną bramką do rozmiaru 5-4.

Kadra na spotkanie z Maxfarbexem: Krystian Jaszczyński, Kamil Kolanowski - Patryk Kura, Kamil Rynduch, Łukasz Fasuga, Mateusz Matlęga, Daniel Bukowiec, Krystian Lewicki, Krzysztof Styrna, Arkadiusz Budzyn.

Serdecznie zapraszamy do bocheńskiej hali widowiskowo-sportowej! Wstęp wolny!