Riko Meble sponsorem BSF-u

Autor: Rafał Gnutek

J

Firma Riko Meble mieszcząca się w Bochni przy ul. Profesora Bujaka 47 w Bochni została kolejnym sponsorem BSF-u ABJ Bochnia. Bardzo dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę! Logo Riko Meble znajdzie się na koszulkach wszystkich drużyn występujących pod szyldem BSF-u.


O Riko Meble:

W procesie produkcji stołów z litego drewna korzystamy zarówno ze sprawdzonych technologii jak i wielu nowinek technicznych. Stoły z litego drewna wykonujemy według naszych indywidualnych projektów, dbając o poczucie satysfakcji każdego klienta. Oferujemy różne rodzaje i wymiary stołów.  Proces wykonania zlecenia opiera się na pozyskaniu informacji, jakie są Państwa oczekiwania względem finalnego produktu. Kolejny etap to profesjonalne i jak najbardziej fachowe doradztwo co do ostatecznego kształtu stołu.

Meble które wytwarzamy wyróżniają się nie tylko pięknem wizualnym ale i trwałością  na długie lata. Meble lite które wychodzą z pod naszej ręki idealnie nadają sie do salonu, kuchni, łazienki. 

Nasza firma meblarska dba o każdy detal wykonywanego zlecenia. Pasja do drewna towarzyszy nam od samego początku istnienia firmy. Indywidualne  podejście do potrzeb klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jego preferencji  przyczyniło się do tego iż nasze meble znajdują swoich odbiorców poza granicami naszego kraju.

Działamy nieprzerwanie od 1996r.