BLF: Kolejne dwie porażki młodzieży

Autor: Rafał Gnutek

Img 6762

Dwie porażki zaliczyły zespoły młodzieżowe BSF-u w rozegranej wczoraj 2. kolejce Bocheńskiej Ligi Futsalu. Osiemnastolatkowie prowadzeni przez Kamila Rynducha minimalne ulegli Bosman Sport 2-3 (1-1), z kolei szesnastolatkowie pod wodzą Krystiana Jaszczyńskiego przegrali z Elmec Instalacje Elektryczne 2-5 (0-2). Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.

Drużyna U-18 dobrze rozpoczęła swoje spotkanie, bo już w trzeciej minucie prowadziła po golu Dawida Burka. Wyrównał w 11. minucie celnym strzałem Maciej Łagos, a trzy minuty po przerwie na prowadzenie "Bosmanów" wyprowadził Dawid Węgrzyn. Osiemnastolatkowie bardzo blisko byli zdobycia jednego punktu, bo na dwie minuty przed końcową syreną wyrównał Burek, ale radość nie trwała długo, bo niespełna minutę, a strzelcem "złotego gola" Piotr Filipek.

BSF U-18 - Bosman Sport 2-3 (1-1)

Dawid Burek 3, 38 - Maciej Łagos 11, Dawid Węgrzyn 23, Piotr Filipek 39

BSF U-18: Jakub Smoleń, Wojciech Stefanik - Dawid Burek, Filip Korta, Jakub Machaj, Mateusz Matlęga, Wiktor Nagrodzki, Jakub Pasiut, Tomasz Pieniądz.

Bosman Sport: Tomasz Sopata - Jakub Mądrzyk, Dawid Węgrzyn, Adam Rębilas, Maciej Łagos, Grzegorz Labut, Konrad Kuliszewski, Piotr Filipek.

sędziowali: Damian Gnutek, Kamil Nawrocki - Rafał Gnutek.

Drugi słaby mecz rozegrał zespół do lat 16 i ulegli nowemu zespołowi w lidze - Elmec Instalacje Elektryczne. Już w 6. minucie rywale prowadzili 2-0 po dwóch trafieniach Sebastiana Czesaka. Po pauzie prowadzenie Elmecu podwyższył Łukasz Dunaj. W 27. minucie nadzieję na poprawę niekorzystanego rezultatu swoim trafieniem dał Miłosz Mochel, jednak bramka ta nie przyniosła wymarzonego odwrotu losów spotkania. Rywale szybko odpowiedzili kolejnym golem Czesaka, który skomplatował hat-tricka, a następnie do siatki trafił jeszcze Łukasz Krok. Wynik spotkania na 2-5 ustalił na minutę przed końcem Mochel.

BSF U-16 - Elmec Instalacje Elektryczne 2-5 (0-2)

Miłosz Mochel 27, 39 - Sebastian Czesak 5, 6, 29, Łukasz Dunaj 24, Łukasz Krok 36

BSF U-16: Bartosz Orlik, Kacper Sobas - Damian Cabała, Mateusz Cieśla, Kacper Drożdż, Filip Gnutek, Jan Mazur, Miłosz Mochel, Kacper Paruch, Jakub Rachfalik, Szymon Reguła, Piotr Walewski, Antoni Musiał, Paweł Żyłka.

Elmec Instalacje Elektryczne: Mateusz Nowak - Kewin Nowak, Tomasz Szydłowski, Łukasz Krok, Paweł Goliński, Łukasz Dunaj, Bartosz Dobrzański, Sebastian Czesak, Michał Ćwik.

żółta kartka: Musiał.

sędziowali: Tomasz Kubik, Mariusz Zwieńczak - Mirosław Flasza.