II liga: Sparta kolejną przeszkodą na drodze do baraży

Autor: Rafał Gnutek

Img 7192

Sparta Spytkowice przyjedzie w sobotę do Bochni aby rozegrać z miejscowym BSF-em ABJ mecz 4. kolejki grupy małopolsko-świętokrzyskiej II ligi. Spotkanie zapowiada się bardzo emocjonująco i będzie zwieńczeniem całodniowej rywalizacji szesnastolatków w ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Początek drugoligowego meczu o godz. 21:00. Dla nieobecnych w hali widowiskowo-sportowej w klubowej telewizji BSF TV zostanie uruchomiona transmisja na żywo - tutaj!

Sobotnie spotkanie w ramach rozgrywek II ligi jest meczem na szczycie owych rozgrywek, gdyż na parkiet wybiegną aktualny lider oraz wicelider tabeli. Co prawda obie ekipy dzieli aż pięć punktów, a spytkowiczanie mają rozegrany mecz więcej, ale na pewno przyjezdni w sobotni wieczór łatwo skóry nie sprzedadzą. 

Tak też było w pierwszym spotkaniu obu ekip. W Spytkowicach bochnianie wygrali 7-4, jednak Sparta we własnej ciasnej hali okazała się dla BSF-u jak najbardziej równorzędnym przeciwnikiem. Później naszym sobotnim rywalom udało się zdobyć cztery punkty w rywalizacjach z AZS-em UEK-iem Kraków (6-3) oraz GKS-em Futsal II Nowiny (6-6).

Kadra BSF-u ABJ na mecz ze Spartą: Krystian Jaszczyński, Jakub Smoleń - Piotr Matras, Paweł Matras, Tomasz Palonek, Mateusz Matlęga, Igor Dymura, Piotr Kazek, Dominik Juszczak, Daniel Bukowiec, Krystian Lewicki, Łukasz Piech, Kamil Rynduch, Mateusz Goryczka.

Serdecznie zapraszamy kibiców do hali widowiskowo-sportowej w Bochni. Sportowe emocje w sobotę już od godz. 12:00, kiedy to startuje turniej eliminacyjny do MMP U-16. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!