MMP U-16: Na inaugurację debiutant z Garwolina

Autor: Rafał Gnutek

Zdrowie

Już jutro o godz. 19:10 BSF ABJ Bochnia zagra pierwszy mecz na turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 16 w Chrzanowie. Podopieczni Krystiana Jaszczyńskiego zmierzą się ze Zdrowiem Garwolin. W drugim piątkowym spotkaniu grupy D TAF Toruń będzie rywalizował z SPN-em Szamotuły. Transmisje z wszystkich spotkań w telewizji internetowej LajfyTV - tutaj, a wszystkie informacje dotyczące drużyny i MMP na naszej oficjalnej stronie klubu.

Nasz piątkowy przeciwnik to absolutny debiutant w turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw PolskiZdrowie Garwolin do turnieju finałowego zakwalifikowało się przez rywalizację w grupie eliminacyjnej nr 4, w której zajęło drugie miejsce. Zmagania wśród walczących tam ekip wygrał Junior Hurtap Łęczyca, który zdobył 16 punktów. Garwolinianie zdobyli sześć oczek mniej i wyprzedzili Drukarza Warszawa (9 pkt.) i Malwee Łódź, które nie zdobyło ani jednego oczka, a na drugim turnieju eliminacyjnym już nie wystąpili. 

Kolejne dwa spotkania BSF rozegra w sobotę. O godz. 14:20 z SPN-em Szamotuły oraz o godz. 21:00 z TAF-em Toruń. Do fazy pucharowej awansują dwa najlepsze zespoły z grupy.

Kadra na turniej finałowy MMP U-16: Wojciech Stefaniak, Bartosz Orlik, Kacper Sobas - Jakub Rachfalik, Miłosz Mochel, Jakub Kleszcz, Kacper Paruch, Szymon Reguła, Paweł Żyłka, Mariusz Mazanek, Dawid Kolanowski, Piotr Walewski, Kacper Drożdż, Karol Buczek.

Sztab szkoleniowy: trener - Krystian Jaszczyński, drugi trener - Łukasz Piech, kierownik drużyny - Rafał Gnutek, fizjoterapeuta - Paweł Piątkowski, wiceprezes - Dawid Kociołek.