Zakończenie działalności dotychczasowego sztabu medialno-organizacyjnego

Autor: Rafał Gnutek

68932025 693454857732497 9049714530413707264 n

Jesteśmy na przełomie sezonów w rozgrywkach futsalowych, a wraz z nim w naszym klubie doszło do kilku zmian personalnych. Jedną z nich jest odejście z klubu członków sztabu medialno-organizacyjnego BSF-u ABJ Bochnia Rafała Gnutka i Pawła Piątkowskiego

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za siedem lat współpracy z Bocheńskim Stowarzyszeniem Futsalu i mamy nadzieję, że wciąż będzie on podążał w kierunku, który został nakreślony w trakcie naszej pracy. Życzymy sobie również aby się nieustannie rozwijał, a nasze kolejne roczniki tworzyły zawodników świadomych i gotowych do gry na parkietach, miejmy nadzieję, że już niedługo, Futsal Ekstraklasy.

Nasz duet śmiało można nazwać multimedialistami, bowiem wspólnie z zespołami młodzieżowymi BSF-u oraz ich sztabami szkoleniowymi udało nam się zdobyć dziewięć medali Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Dziękujemy szczególnie trenerom Rafałowi Czai, Krystianowi JaszczyńskiemuJanuszowi Piątkowi i Kamilowi Rynduchowi oraz prezesowi Zbigniewowi Matrasowi dzięki któremu nasza dwójkowa współpraca, ale i przyjaźń starego i młodego człowieka się rozpoczęła. Serdecznie dziękujemy również zawodnikom - praca dla Was była ogromną przyjemnością. Uwieńczeniem działań wszystkich ludzi BSF-u, ale również i nas niech będą powołania czwórki naszych zawodników na mistrzostwa Europy U-19! 


Dziękujemy i życzyczymy powodzenia! Nie mówimy żegnam, lecz do widzenia! :)

Rafał Gnutek i Paweł Piątkowski!