Dsc 0645
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
Pełna nazwa: BSF U-20
Kierownik: Paweł Piątkowski/Rafał Gnutek
Sponsorzy: -
M Yellow 36cb10243dae59b231e703be4d853380efca3b8a3f0f953efdb808e69a724c55 Red 699030f42697db56d1a4765a99566ffdd5342f9351f5918ff023b401d181254f
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Jakub

Berliński

9 1 0 0
10

Konrad

Biernat

8 1 1 0
3

Arkadiusz

Budzyn

8 1 0 0
8

Karol

Filipek

8 2 0 0
9

Piotr

Filipek

3 0 0 0
4

Sebastian

Grubalski

0 0 0 0
7

Dawid

Grzyb

9 1 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Sebastian

Jacak

5 3 0 0
12

Dominik

Juszczak

9 2 1 0
13

Piotr

Kazek

9 0 0 0
5

Filip

Korta

3 0 0 0
2

Patryk

Kura

8 3 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Mateusz

Matlęga

8 2 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Piotr

Matras

6 0 0 0
11

Marcin

Ochlust

3 0 0 0
6

Jakub

Smoleń

6 0 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Krzysztof

Stós

9 0 0 0
4

Mirosław

Tabor

9 2 0 0

MMP U-20 - Grupa A:

1. Rekord Bielsko-Biała - 9 pkt. (9-3)

2. BSF ABJ Bochnia - 6 pkt. (6-4)

3. AZS UW Warszawa - 1 pkt. (4-6)

4. Piast Gliwice - 1 pkt. (4-10) 


Eliminacje do MMP U-20 - Grupa 7:

1. BSF ABJ Bochnia - 7 pkt. (8-1)

2. MKF Solne Miasto Wieliczka - 4 pkt. (6-8)

3. Sobek AZS UEK Kraków - 3 pkt. (4-4)

4. LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki - 1 pkt. (2-7)

1/4 finału: BSF ABJ Bochnia - Red Dragons Pniewy 3-0

1/2 finału: BSF ABJ Bochnia - AZS UMCS Lublin 0-2

O 3. miejsce: BSF ABJ Bochnia - FC Kartuzy 3-2


Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-20 - grupa A:

BSF ABJ Bochnia - AZS UW Warszawa 2-1

Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 5-1

BSF ABJ Bochnia - Piast Gliwice 3-1

Rekord Bielsko-Biała - AZS UW Warszawa 2-1

AZS UW Warszawa - Piast Gliwice 2-2

Rekord Bielsko-Biała - BSF ABJ Bochnia 2-1


Eliminacje do MMP U-20 - grupa 7:

BSF ABJ Bochnia - Sobek AZS UEK Kraków 0-0

MKF Solne Miasto Wieliczka - LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki 3-0

LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki - BSF ABJ Bochnia 1-3

MKF Solne Miasto Wieliczka - Sobek AZS UEK Kraków 3-3

BSF ABJ Bochnia - MKF Solne Miasto Wieliczka 5-0

Sobek AZS UEK Kraków - LEX Kancelaria Słomniczanka Słomniki 1-1

Trener: Janusz Piątek

II Trener: Rafał Czaja

Kierownik drużyny: Rafał Gnutek

Fizjoterapeuta: Paweł Piątkowski