1
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
Pełna nazwa: BSF U-20
Kierownik: Paweł Piątkowski
Sponsorzy: -
M Yellow 36cb10243dae59b231e703be4d853380efca3b8a3f0f953efdb808e69a724c55 Red 699030f42697db56d1a4765a99566ffdd5342f9351f5918ff023b401d181254f
1

Daniel

Barbus

6 2 0 0
8

Konrad

Biernat

9 1 1 0
7

Arkadiusz

Budzyn

8 5 0 0
2

Daniel

Bukowiec

9 3 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Karol

Filipek

3 0 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Piotr

Filipek

3 0 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Hubert

Grodowski

3 0 0 0
4

Sebastian

Grubalski

5 2 1 0
6

Dawid

Grzyb

9 1 1 0
5

Sebastian

Jacak

6 3 1 0
3

Karol

Jurkiewicz

9 0 1 0
10

Dominik

Juszczak

9 2 2 0
12

Piotr

Kazek

9 4 0 0
11

Patryk

Kura

6 7 1 0
13

Marcin

Ochlust

9 2 1 0

Tabela fazy grupowej MMP U-20 - grupa D:

1. Rekord Bielsko-Biała - 9 pkt. (10-2)

2. BSF Bochnia - 6 pkt. (10-6)

3. Euromaster Chrobry Głogów - 1 pkt. (2-7)

4. Politechnika Gdańska - 1 pkt. (3-10)


Tabela turnieju el. MMP U-20 - grupa 7:

1. BSF Bochnia - 5 pkt. (14-5)

2. AZS UEK Kraków - 5 pkt. (6-5)

3. Słomniczanka Słomniki - 4 pkt. (8-6)

4. SChLF Chrzanów - 1 pkt. (3-15)

Mecz o 3. miejsce:

15:00 - BSF Bochnia - Unisław Team 4-4 k. 7-8

1/2 finału MMP U-20:

13:00 - AZS UMCS Lublin - BSF Bochnia 2-0

1/4 finału MMP U-20:

11:00 - Gwiazda Ruda Śląska - BSF Bochnia 0-5


Terminarz fazy grupowej MMP U-20 - grupa D:

Piątek, 18:20 - BSF Bochnia - Euromaster Chrobry Głogów 2-0

Piątek, 19:10 - Rekord Bielsko-Biała - Politechnika Gdańska 2-0

Sobota, 13:30 - BSF Bochnia - Politechnika Gdańska 7-2

Sobota, 14:20 - Rekord Bielsko-Biała - Euromaster Chrobry Głógów 4-1

Sobota, 20:10 - Euromaster Chrobry Głógów - Politechnika Gdańska 1-1

Sobota, 21:00 - Rekord Bielsko-Biała - BSF Bochnia 4-1


Terminarz turnieju el. do MMP U-20 - grupa 7:

15:00 - BSF Bochnia - AZS UEK Kraków 2-2

16:00 - SChLF Chrzanów - Słomnicznka Słomniki 1-4

17:00 - BSF Bochnia - Słomniczanka Słomniki 3-3

18:00 - AZS UEK Kraków - SChLF Chrzanów 2-2

19:00 - AZS UEK Kraków - Słomniczanka Słomniki 2-1

20:00 - BSF Bochnia - SChLF Chrzanów 9-0

Trener: Rafał Czaja

II Trener: Rafał Gnutek

Trener bramkarzy: Robert Augustyn

Kierownik drużyny/Fizjoterapeuta: Paweł Piątkowski