U16
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
Pełna nazwa: BSF U-16
Kierownik: Rafał Gnutek
Sponsorzy: ABJ Electric
M Yellow 36cb10243dae59b231e703be4d853380efca3b8a3f0f953efdb808e69a724c55 Red 699030f42697db56d1a4765a99566ffdd5342f9351f5918ff023b401d181254f
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Igor

Dymura

7 0 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Błażej

Gumuła

7 0 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Adrian

Janas

7 2 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Nikodem

Kamieniecki

7 0 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Filip

Korta

7 1 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Jakub

Machaj

7 0 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Mateusz

Matlęga

7 2 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Paweł

Matras

7 1 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Piotr

Matras

7 5 2 1
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Wiktor

Nagrodzki

7 1 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Tomasz

Palonek

7 6 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Mateusz

Prokop

7 5 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Marcin

Seweryn

7 0 0 0
Avatar 01 998340636112f3d069caeb8aea9918bd05bf64d7cedbe1b973b54d67a68fdb86

Jakub

Smoleń

7 0 0 0

Tabela fazy grupowej MMP U-16 - grupa D:

1. BSF Bochnia - 9 pkt. (13-3)

2. Jantar Ustka - 6 pkt. (13-10)

3. Gwiazda Ruda Śląska - 1 pkt. (7-11)

4. Dąbrowa Chełmińska - 1 pkt. (5-13)

Finał:

Kamionka Mikołów - BSF Bochnia 0-3

1/2 finału MMP U-20:

Rekord Bielsko-Biała - BSF Bochnia 2-4

1/4 finału MMP U-20:

BSF Bochnia - Junior Hurtap Łęczyca 0-3


Terminarz fazy grupowej MMP U-16 - grupa D:

Piątek, 18:20 - BSF Bochnia - Jantar Ustka 4-1

Piątek, 19:10 - Gwiazda Ruda Śląska - Dąbrowa Chełmińska 2-2

Sobota, 13:00 - BSF Bochnia - Dąbrowa Chełmińska 6-1

Sobota, 13:50 - Gwiazda Ruda Śląska - Jantar Ustka 4-6

Sobota, 20:10 - Jantar Ustka - Dąbrowa Chełmińska 6-2

Sobota, 21:00 - Gwiazda Ruda Śląska - BSF Bochnia 1-3

Trener: Janusz Piątek

Kierownik drużyny: Rafał Gnutek

Fizjoterapeuta: Paweł Piątkowski