27016626 10211370275595772 1098643647 o
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
Pełna nazwa: BSF U-18
Kierownik: Rafał Gnutek
Sponsorzy: ABJ Electric , Aquer
M Yellow 36cb10243dae59b231e703be4d853380efca3b8a3f0f953efdb808e69a724c55 Red 699030f42697db56d1a4765a99566ffdd5342f9351f5918ff023b401d181254f
Biernat

Konrad

Biernat

4 0 0 0
Goryczka

Arkadiusz

Goryczka

4 0 0 0
Grubalski

Sebastian

Grubalski

4 0 0 0
Juszczak

Dominik

Juszczak

3 2 0 0
Kazek

Piotr

Kazek

4 1 1 0
Korta

Filip

Korta

4 1 0 0
Lizak

Dawid

Lizak

4 1 0 0
Machaj

Jakub

Machaj

4 0 0 0
Matlega

Mateusz

Matlęga

4 4 0 0
Pawel matras

Paweł

Matras

4 1 0 0
Piotr matras

Piotr

Matras

4 1 0 0
Prokop

Mateusz

Prokop

4 1 0 0
Smolen

Jakub

Smoleń

4 0 0 0
Tabor

Mirosław

Tabor

4 1 0 0

MMP U-18 - Grupa A:

1. Berland Komprachcice - 9 pkt. 10-3

2. BSF ABJ Bochnia - 4 pkt. 10-5

3. GKS Futsal Tychy - 4 pkt. 8-8

4. FA Pyskowice - 0 pkt. 4-16


Eliminacje do MMP U-20 - Grupa 4:

1. BSF ABJ Bochnia - 9 pkt. (8-2)

2. MKF Solne Miasto Wieliczka - 6 pkt. (11-4)

3. MOKS Słoneczny Stok Białystok - 3 pkt. (8-11)

4. GKS Futsal Nowiny - 0 pkt. (2-12)

MMP U-18 - Półfinał:

BSF ABJ Bochia - 

- niedziela godz. 14:00


MMP U-18 - Ćwierćfinał:

BSF ABJ Bochnia - Jantar Ustka 3-0

- niedziela godz. 10:00


MMP U-18 - Grupa A:

GKS Futsal Tychy - FA Pyskowice 6-2
- piątek godz. 13:00

BSF ABJ Bochnia - Berland Komprachcice 1-3
- piątek godz. 13:50 

GKS Futsal Tychy - Berland Komprachcice 0-4
- sobota godz. 8:30 

BSF ABJ Bochnia - FA Pyskowice 7-0
- sobota godz. 9:20

FA Pyskowice - Berland Komprachcice 2-3
- sobota godz. 15:10

BSF ABJ Bochnia - GKS Futsal Tychy 2-2
- sobota godz. 16:00


Eliminacje do MMP U-18 - Grupa 4:

GKS Futsal Nowiny - BSF ABJ Bochnia 2-0

MKF Solne Miasto Wieliczka - MOKS Słoneczny Stok Białystok 6-1 

GKS Futsal Nowiny - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2-5

BSF ABJ Bochnia - MKF Solne Miasto Wieliczka 3-0

GKS Futsal Nowiny - MKF Solne Miasto Wieliczka 5-0

BSF ABJ Bochnia - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3-2

Trener: Rafał Czaja

Kierownik drużyny: Rafał Gnutek

Fizjoterapeuta: Paweł Piątkowski