Grupowe
INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
Pełna nazwa: BSF U-14
Kierownik: Paweł Piątkowski
Sponsorzy: -
M Yellow 36cb10243dae59b231e703be4d853380efca3b8a3f0f953efdb808e69a724c55 Red 699030f42697db56d1a4765a99566ffdd5342f9351f5918ff023b401d181254f
6

Karol

Buczek

8 10 1 0
1

Bartłomiej

Chojnacki

4 0 0 0
8

Mateusz

Cieśla

0 0 0 0
17

Jakub

Ficek

8 1 0 0
15

Filip

Gnutek

8 1 0 0
20

Jakub

Kleszcz

0 0 0 0
7

Dawid

Kolanowski

8 1 0 0
12

Kacper

Krzywda

8 0 0 0
3

Daniel

Kubas

4 0 0 0
15227984 10208142061852446 906426711 n

Sebastian

Kułak

8 1 0 0
13

Mariusz

Mazanek

0 0 0 0
3

Miłosz

Mochel

4 0 0 0
2

Bartosz

Orlik

8 0 0 0
14

Dawid

Osuch

0 0 0 0
1

Adam

Pałkowski

8 2 0 0
10

Bartłomiej

Paprota

0 0 0 0
9

Olivier

Polek

0 0 0 0
5

Jakub

Rachfalik

8 0 0 0
4

Maksymilian

Rybak

8 1 0 0
11

Tomasz

Śmiałek

4 0 0 0
18

Kacper

Sobas

8 1 0 0
16

Daniel

Wolak

4 5 0 0
2

Marcin

Zagórski

4 0 0 0

Tabela fazy grupowej MMP U-14 - grupa C:

1. Constract Lubawa - 4 pkt. (6-3)

2. Gwiazda Ruda Śląska - 4 pkt. (5-4)

3. BSF Bochnia - 0 pkt. (3-7)


Tabela turnieju el. MMP U-14 - grupa 6:

1. BSF Bochnia - 7 pkt. (14-9)

2. SChLF Chrzanów - 7 pkt. (13-11)

3. Góral Tryńcza - 6 pkt. (16-16)

4. MKF Solne Miasto Wieliczka - 6 pkt. (12-13)

5. Futsal Team Przeworsk - 3 pkt. (16-21)

O 11. miejsce MMP U-14:

GKS Wikielec - BSF Bochnia 2-3

O miejsca 9-12 MMP U-14:

BSF Bochnia - Calisia Kalisz 3-4


Terminarz fazy grupowej MMP U-14 - grupa C:

9:30 - BSF Bochnia - Constract Lubawa 1-4

12:30 - Gwiazda Ruda Śląska - Constract Lubawa 2-2

16:00 - Gwiazda Ruda Śląska - BSF Bochnia 3-2


Terminarz turnieju el. do MMP U-14 - grupa 6:

9:00 - Futsal Team Przeworsk - BSF Bochnia 3-5

9:40 - MKF Solne Miasto Wieliczka - Góral Tryńcza 1-4

10:20 - BSF Bochnia - SChLF Chrzanów 1-1

11:00 - Futsal Team Przeworsk - Góral Tryńcza 8-6

11:40 - MKF Solne Miasto Wieliczka - SChLF Chrzanów 5-2

12:20 - BSF Bochnia - Góral Tryńcza 3-4

13:00 - Futsal Team Przeworsk - MKF Solne Miasto Wieliczka 2-5

13:40 - SChLF Chrzanów - Góral Tryńcza 4-2

14:20 - BSF Bochnia - MKF Solne Miasto Wieliczka 5-1

15:00 - Futsal Team Przeworsk - SChLF Chrzanów 3-6

Trener: Rafał Gnutek

Kierownik drużyny/Fizjoterapeuta: Paweł Piątkowski