Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
2:2
Ekom Futsal Nowiny
KF STAL Mielec
9:7
Profi Sport Wrocław
Heiro Rzeszów
5:7
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
6:5
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kamionka Mikołów
2:5
GKS Tychy
KS Sośnica Gliwice
5:1
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekom Futsal Nowiny
6:4
KF STAL Mielec
AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:0
KS Sośnica Gliwice
GKS Tychy
2:4
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia
8:2
ZKS Unia Tarnów
Profi Sport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
2:4
Kamionka Mikołów
KF STAL Mielec
4:7
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
3:7
GKS Tychy
KGHM Metraco Górnik Polkowice
4:1
Profi Sport Wrocław
Heiro Rzeszów
7:4
Ekom Futsal Nowiny
ZKS Unia Tarnów
4:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ekom Futsal Nowiny
3:6
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
3:12
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
6:6
Heiro Rzeszów
Kamionka Mikołów
5:5
ZKS Unia Tarnów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
8:3
KF STAL Mielec
GKS Tychy
7:3
Profi Sport Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KF STAL Mielec
5:6
Kamionka Mikołów
ZKS Unia Tarnów
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
Profi Sport Wrocław
0:9
Ekom Futsal Nowiny
KGHM Metraco Górnik Polkowice
6:2
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
5:5
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Sośnica Gliwice
6:2
GKS Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tychy
- : -
Ekom Futsal Nowiny
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
KF STAL Mielec
Kamionka Mikołów
- : -
Heiro Rzeszów
BSF ABJ Bochnia
- : -
Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
- : -
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KF STAL Mielec
- : -
KS Sośnica Gliwice
Ekom Futsal Nowiny
- : -
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
- : -
GKS Tychy
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Profi Sport Wrocław
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Ekom Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
GKS Tychy
- : -
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
- : -
KF STAL Mielec
Kamionka Mikołów
- : -
Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
- : -
Heiro Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KF STAL Mielec
- : -
GKS Tychy
Profi Sport Wrocław
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
Ekom Futsal Nowiny
- : -
Kamionka Mikołów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KF STAL Mielec
- : -
Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Ekom Futsal Nowiny
GKS Tychy
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
ZKS Unia Tarnów
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Kamionka Mikołów
- : -
BSF ABJ Bochnia
KS Sośnica Gliwice
- : -
Profi Sport Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
GKS Tychy
BSF ABJ Bochnia
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Kamionka Mikołów
Profi Sport Wrocław
- : -
ZKS Unia Tarnów
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
KF STAL Mielec
Ekom Futsal Nowiny
- : -
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
- : -
KS Sośnica Gliwice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy
- : -
Kamionka Mikołów
Profi Sport Wrocław
- : -
KF STAL Mielec
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
Heiro Rzeszów
Ekom Futsal Nowiny
- : -
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
- : -
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
- : -
KF STAL Mielec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Profi Sport Wrocław
- : -
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
- : -
Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
- : -
GKS Tychy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
- : -
Kamionka Mikołów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
BSF ABJ Bochnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?