Goleada w sparingu z Tychami

1 miesiąc temu | 23.08.2023, 23:15
Goleada w sparingu z Tychami

Kolejną „Goleadę” w letnich sparingach urządzili sobie futsaliści BSF ABJ Powiat Bochnia. W środowej potyczce z pierwszoligowym GKS Futsal Tychy, zachowując czyste konto, zaaplikowali rywalom dziewięć bramek.

Spotkanie toczone było pod dyktando bochnian, którzy od początku nękali tyską bramkę. Z początku piłka nie chciała osiągnąć celu, ale po czasie gospodarze rozwiązali worek. Do przerwy na listę strzelców wpisali się Minor Cabalceta, Łukasz Biel, Adrian Kochniarczyk i Pedro Perreira. Rywale od czasu do czasu wyprowadzali kontrataki, ale próby przyjezdnych skutecznymi interwencjami zatrzymywał Kevin Kollar.

W drugiej połowie BSF kontynuował strzelanie, szybkimi akcjami rozbijając obronę przeciwnika. W drugich dwudziestu minutach miejscowi dołożyli jeszcze pięć goli. Hat – tricka skompletował Biel, a z dubletami spotkanie zakończyli Kochniarczyk i Kamil Surmiak. Ostatecznie rezultat przedostatniej próby przed startem sezonu stanął na 9:0.

Próba generalna przed ligą odbędzie się w niedzielę. O 16 na hali widowiskowo – sportowej ekipa Antuna Bacicia skrzyżuje rękawice z AZS UEK Kraków. Spotkaniu towarzyszyć będzie prezentacja zespołu oraz wiele atrakcji i niespodzianek. Już dzisiaj serdecznie Was zapraszamy.

BSF ABJ Powiat Bochnia – GKS Futsal Tychy 9:0 (4:0)

Bramki: 3x Łukasz Biel, 2x Adrian Kochniarczyk, 2x Kamil Surmiak, Pedro Pereira, Minor Cabalceta

Skład: Kollar, Jaszczyński, Piwowarczyk – Leszczak, Surmiak, Biel, Cabalceta, Pereira, Kochniarczyk, Koza, Przybył, Wędzony, Doroszkiewicz, Budzyn

Udostępnij