Hat-trick Doroszkiewicza i emocjonujące zakończenie CLJ

3 miesiące temu | 22.01.2024, 06:55

Z przytupem zmagania w Centralnej Lidze Juniorów zakończył nasz zespół U19. Bochnianie w ostatniej kolejce, po obfitym w bramki meczu, zremisowali na wyjeździe z MG Green Energy Futsal Jedrzęjów 5:5. Skutecznością w tym spotkaniu popisał się Wojciech Doroszkiewicz, który zaliczył hat-tricka.

Spotkanie toczyło się równym poziomie, gol za gol. Pierwsi do siatki trafili bochnianie, a konkretnie Szymon Piechnik. Potem dwie bramki z rzędu pozwoliły gospodarzom objąć prowadzenie. Do remisu doprowadził Wojciech Doroszkiewicz, ale na sekundy przed przerwą odpowiedział Jędrzejów. Drugą połowę od bramki rozpoczął Dawid Goryczko, ale zaraz potem trafili miejscowi. Później dublet skompletował Doroszkiewicz, jednakże na pięć minut do końca Jędrzejów wygrywał 5:4. Ostatnie słowo należało jednak do „Wojtiego” – nasz pivot dziesięć sekund przed końcem po raz trzeci w tego wieczoru pokonał przeciwnego bramkarza i zapewnił BSF jeden punkt.

BSF w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, makroregionu IV uplasował się na 4.pozycji, co daje mu udział w kolejnym etapie eliminacji o awans do Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Całe podsumowanie zmagań bochnian w lidze ukaże się niebawem.