Na sympatyczne zakończenie roku wygrana z Tychami

4 miesiące temu | 17.12.2023, 21:19

Ze zwycięstwem kończy zmagania w 2023 roku. W ostatnim akcencie w mijającego roku nasz zespół w towarzyskim spotkaniu pierwszoligowy GKS Futsal Tychy 3:1.

Mecz odbył się jako atrakcja dla „Turnieju Dzikich Drużyn”, który organizował GLKS Spartak Gołcza-Wielkanoc. Bochnianie mierzyli się z notowanym o ligę niżej GKS Tychy. Nasza drużyna spełniła obowiązek faworyta i wygrała 3:1. Do przerwy było 1:0, po bramce Wojciecha Przybyła, który przejął futsalówkę przed polem karnym i precyzyjnie umieścił ją w siatce. Popularny „Wandzia” bramkarza zmusił do kapitulacji także zaraz po przerwie, precyzyjnie przymierzając ze skrzydła. W 35.minucie BSF prowadził trzema bramki – podopieczni Antuna Bacicia świetnie rozmontowali tyską defensywę, a błyskawiczną klepkę wykończył Pedro Pereira. GKS stać było tego dnia jedynie na honorowego gola.

Trener Bacić dał szansę grania zawodnikom z U19 – Iwo Wolnikowi, Dominikowi Kamińskiemu i Arkadiuszowi Majchrzakowi. Samo spotkanie przebiegało w pozytywnej atmosferze. Z tego miejsca dziękujemy Spartakowi za zaproszenie, a zespołowi z Tychów życzymy powodzenia w walce w 1.Lidze.

Przed drużyną z Bochni trochę wolnego. Do treningów nasi futsaliści wrócą 28.grudnia. 7 stycznia z kolei czeka ich powrót na ligowe parkiety i spotkanie z We-Metem Kamienica Królewska.