Ostatni akord sezonu

1 tydzień temu | 12.05.2024, 09:52
Ostatni akord sezonu

Ostatni raz w tym sezonie hala widowiskowo-sportowa była świadkiem futsalowych emocji. Emocje te jednak były wyjątkowe, albowiem związane były one nie tylko z występami zawodników zawodowo trudzących się graniem w piłkę, ale także… sponsorów oraz kibiców. Kończące kampanię 2023/24 w naszym klubie spotkanie odbyło się w świetnej atmosferze, będąc zarazem wyśmienitą „wisienką na torcie” tego wyjątkowego roku.

Punktualnie o 17 kadra złożona z 16 reprezentantów wybranych pośród naszych sympatyków, wybiegła na parkiet, aby skrzyżować rękawice z zespołem sponsorów. Dostarczając wielu przyjemnych wrażeń, stanęło na rezultacie 3:3. A poziomem od zmagań ekstraklasowców wcale nie odstawało…

W przerwie odbył się konkurs karnych, rozegrany między prezesem firmy RIko, Ryszardem Łąckim, wiceprezesem ABJ, Jackiem Rozumem, oraz trenerem drużyny – Antunem Baciciem. Najskuteczniejszy okazał się w nim chorwacki szkoleniowiec, który najwięcej razy pokonał broniącego dostępu do bramki Kevina Kollara.

Na koniec swój ostatni mecz w mijającym sezonie rozgrywkowym rozegrał pierwszy zespół, wzmocniony nie tylko zawodnikami z U19, ale i sztabem szkoleniowym. W barwach niebieskich wystąpił Janusz Piątek, a w składzie białych pojawił się Antun Bacić. Starcie to również obfitowało w wiele emocji, trzymających do ostatnich sekund. Ostatecznie „Białym” udało się rzutem na taśmę wyrównać, a mecz ostatecznie stanął na wyniku 8:8.

Po syrenie futsaliści, na znak wdzięczności, obdarowali licznie zgromadzoną i głośną publikę koszulkami meczowymi. Imprezę zwieńczyło wspólne zdjęcie na parkiecie.

Zarząd wraz ze sponsorami i zawodnikami spotkał się po meczu z Klubie Bilardowym „Radar”, aby oficjalnie zakończyć sezon.

Udostępnij