Przegrana z AZS UEK Kraków

4 miesiące temu | 17.12.2023, 14:58

Na tarczy z Krakowa wraca nasz zespół U19. W spotkaniu 6. Kolejki Centralnej Ligi Juniorów makroregionu IV bochnianie musieli uznać AZS UEK, przegrywając 2:4.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał remis 2:2. Do siatki po stronie naszej drużyny trafiali Adrian Kochniarczyk i Iwo Wolnik. Po przerwie rozstrzygnąć więc miały się losy spotkania, które potoczyły się jednak na korzyść rywali. Krakowianie dwukrotnie zdołali zmusić do kapitulacji bocheńskiego golkipera i w ostatecznym rozrachunku wygrali 4:2.

BSF w tabeli wciąż plasuje się na trzeciej pozycji, z dorobkiem dziesięciu punktów. W następnej kolejce, zaplanowanej na 30.grudnia, bochnianie u siebie podejmą Stal Mielec.

AZS UEK Kraków – BSF ABJ Powiat Bochnia 4:2 (2:2)

Skład: Kamiński – Goryczko, Koza, Wolnik, Hudek – Cholewa, Łach, Kochniarczyk, Bajda, Stano, Piechnik