Przegrywamy z Lesznem

1 rok temu | 11.12.2022, 20:39

Nie udało nam się przełamać złej passy. Przegrywamy z GI Malepszy Arth Soft Leszno 1:4.

Od początku było to bardzo intensywne spotkanie. Zaczęliśmy je od wysokiego pressingu i przez długo utrzymywaliśmy go na połowie rywala. Wielokrotnie przejmowaliśmy źle wyprowadzoną piłkę przeciwkników zagrywaną z własnego pola karnego. Z czasem Leszno coraz śmielej zaczęło przedostawać się pod bramkę Kevina Kollara. To właśnie jego postawa oraz niecelne strzały zespołu z Leszna uchroniły przed nas stratą bramki. Strata bramki w 12. Minucie nakręciła mocno zawodników BSFu, gra na parkiecie się zdecydowanie zaostrzyła zarówno z naszej, jak i strony przeciwników. Nie mogli się jednak przełamać przez defensywę GI Malepszy Arth Soft Leszno, często brakowało ostatniego podania i do szatni udaliśmy się ze stratą jednej bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od groźnych sytuacji Leszna, ale po chwili obudziliśmy się z letargu i przeszliśmy do ofensywy. Mieliśmy swoje sytuacje, po których brakowało celnego strzału, za to goście już w 28. Minucie znaleźli sposób na pokonanie Kollara. Po trzeciej, przypadkiem straconej bramce postanowiliśmy postawić wszystko na jedną kartę, mocno ruszyliśmy do ataku, ale oddawaliśmy minimalnie niecelne strzały, obijając słupki oraz poprzeczkę. Od 35. Minuty graliśmy z wyprowadzonym bramkarzem i na efekty nie musileliśmy długo czekać – chwilę później Minor Cabalceta zdobył bramkę i tablica pokazywała już 1:3. Pusta bramka może jednak skończyć się celnym strzałem z połowy – tak się właśnie stało w ostatnich minutach meczu. Ostatecznie przegrywamy z GI Malepszy Arth Soft Leszno 1:4.