Remis w wyjazdowym meczu 4. kolejki

2 tygodnie temu | 06.10.2024, 23:04

W sobotni wieczór, w 4. kolejce FOGO Futsal Ekstraklasy, podejmowaliśmy na wyjeździe drużynę FC Reitar Toruń. Mecz zakończył się bramkowym remisem - 1:1(1:1).

BSF ABJ Powiat Bochnia od początku miał pod górkę, ponieważ już
w 1. minucie, po niefortunnej stracie piłki nasz rywal wyszedł na prowadzenie. Na odpowiedź nie trzeba było jednak długo czekać, ponieważ w 6. minucie, po podaniu Tuukki Pikkarainena, gola zdobył Piotr Matras. Sam Tuukka miał niedługo później jeszcze doskonałą okazję po podaniu Mikhaela, lecz piłka uderzyła w słupek.

Bochnianie w druga połowę weszli agresywnie, co zapowiadało, że zobaczymy jeszcze gole. Przewaga była widoczna, jednak brakowało dogodnych sytuacji
i postawienia przysłowiowej kropki nad "I". Agresywna gra przełożyła się jednak na szybko wykorzystany limit fauli, przez co cała drużyna musiała grać ostrożniej
i spadło tempo spotkania. To że gramy o 3 punkty udowodnił trener Antun Bačić wprowadzając bramkarza lotnego. Nie przyniosło to jednak rezultatu, a cały mecz zakończył się wynikiem ustalonym w 6. minucie - remis 1:1.

Z pewnością cieszy kolejny raz dobra postawa w defensywie oraz dyspozycja naszego bramkarza. W tym meczu brakowało wykończenia, ale wierzymy, że już za kilka dni trafi do nas pełna pula punktów.