Rollercoaster w Łapczycy - U19 z trzecim zwycięstwem

3 miesiące temu | 25.11.2023, 20:27
Rollercoaster w Łapczycy - U19 z trzecim zwycięstwem

Nasz zespół do lat 19 ponownie z kompletem punktów! Tym razem bochnianie w ramach 3. Kolejki Centralnej Ligi Juniorów pokonali u siebie Okocimskiego CanPack Brzesko 4:3.

Sobotnie spotkanie z przebiegu przypominało przejażdżkę na rollercoasterze. Po pierwszej połowie, dzięki bramkom Szymona Piechnika i Iwo Wolnika, BSF prowadził 2:0, ale zaraz po przerwie „Piwosze” odrobili straty. Rywale strzelili na 1:2, potem na remis, a w dwudziestej szóstej minucie wyszli na prowadzenie. Nasza drużyna załamywać się jednak nie zamierzała i w trzydziestej minucie wyrównała. Ostatnie dziesięć nie przynosiło bramek i wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów. Na dwie sekundy przed syreną jednak celnym strzałem popisał się Wolnik, który skompletował dublet i rzutem na taśmę dał BSF wygraną.

BSF ABJ Powiat Bochnia – Okocimski CanPack Brzesko 4:3

Bramki: Szymon Piechnik, Iwo Wolnik x2, Karol Łach

BSF: Oliwier Piwowarczyk, Dominik Kamiński – Dawid Goryczko, Sebastian Koza, Wojciech Doroszkiewicz, Iwo Wolnik, Konrad Hudek, Szymon Piechnik, Dawid Cholewa, Szymon Stano, Szymon Bajda, Adrian Kochniarczyk, Karol Łach

Udostępnij