Wysoka wygrana w Mielcu

7 miesięcy temu | 20.11.2023, 16:43
Wysoka wygrana w Mielcu

Drugie zwycięstwo w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów w futsalu odniósł nasz zespół u19. Tym razem bochnianie okazali się lepsi od mieleckiej Stali, wygrywając 9:3.

Do przerwy nasz zespół pewnie prowadził 4:0. Wynik otworzył Szymon Bajda, potem dwa trafienia dołożył Adrian Kochniarczyk, a przed zejściem do szatni na listę strzelców wpisał się Iwo Wolnik. Ten ostatni, tuż po wznowieniu gry, powiększył swój dorobek o kolejnego gola. Potem do głosu doszli miejscowi, aplikując przyjezdnym dwie bramki, nie zdołali jednak odebrać przyjezdnym inicjatywy. Do syreny bochnianie pięciokrotnie zmuszali przeciwnego bramkarza do kapitulacji. Hat – tricka skompletował Kochniarczyk, dublet zaliczył Koza. Do siatki trafił jeszcze Bajda. Stali udało się strzelić trzeciego gola, a mecz zakończył się zwycięstwem BSF 9:3.

W innych meczach naszej grupy Okocimski Brzesko rozbił na wyjeździe AZS UEK Kraków 10:2, a MG Green Energy Futsal Jędrzejów pokonał GKS Futsal Nowiny 7:4. Po dwóch kolejkach w tabeli przewodzą BSF, z sześcioma punktami i stosunkiem bramek 11:4.

W najbliższą sobotę ekipę z Bochni czeka pojedynek z Okocimskim. Spotkanie rozpocznie się o 18, w hali sportowej w Łapczycy. Zapraszamy!

 

Udostępnij