Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Futsal Ekstraklasa

Zapowiedź BSF ABJ Powiat Bochnia - Constract Lubawa

6 dni temu | 21.01.2023, 10:51
Zapowiedź BSF ABJ Powiat Bochnia - Constract Lubawa

Arcytrudne spotkanie przed nami, ale też sporo do udowodnienia. Już dzisiaj podejmujemy wicelidera FOGO Futsal Ekstraklasy – Constract Lubawę.

W Bochni wznawiamy dziś rozgrywki na najwyższym, futsalowym poziomie. Po miesięcznej przerwie FOGO Futsal Ekstraklasa wraca do Małopolski i to w jakim wydaniu. W pierwszym pojedynku spotykamy się z Constractem Lubawa, który w poprzedniej rundzie dał nam lekcję futsalu i ostatecznie pojedynek przegraliśmy 0:8. 

Wtedy była to pierwsza ligowa porażka, jaka nam się przydarzyła po wielu miesiącach, jednak był to jednocześnie impuls do dalszej pracy. Z meczu na mecz rośliśmy w siłę, zdobywaliśmy kolejne punkty i odnosiliśmy zwycięstwa, których z pewnością nie moglibyśmy wpisać jako „pewne” przed rozpoczęciem sezonu. Niemniej w pewnym momencie maszyna się zacięła i teraz ponownie potrzebne jest dolać oleju między tryby.

Pierwsze „dolanie” już nastąpiło – wygraliśmy wyjazdowy mecz w Pucharze Polski, jednak to dzisiaj jest ten najważniejszy sprawdzian. To właśnie dzisiaj możemy wrócić na właściwe tory i przede wszystkim wrócić do miejsca w tabeli, które premiowane jest fazą play-off. 

W tej chwili znajdujemy się na 9. miejscu z dorobkiem 20 punktów po 14 kolejkach. Bilans bramkowy wynosi 40 goli strzelonych i 49 straconych. Constract Lubawa to wspomniany już wcześniej wicelider rozgrywek, który zgromadził dotychczas dwukrotnie więcej punktów i ma ich już 40 i znajduje się o dwa oczka od lidera, czyli Rekordu Bielsko-Biała. 

Spotkanie poprowadzi czwórka arbitrów w następującym składzie:

Kamil Grzębowski (Chojnice), 

Szymon Cienki (Warszawa), 

Łukasz Szymczyk (Kraków), 

Michał Merecik (Bochnia).

Pierwszy gwizdek o 19:00. Bilety do nabycia na bsfbochnia.pl/tickets.

Udostępnij