Zapowiedź: Dreman Opole Komprachcice -:- BSF ABJ Powiat Bochnia

1 rok temu | 17.12.2022, 10:02
Zapowiedź: Dreman Opole Komprachcice -:- BSF ABJ Powiat Bochnia

Rok 2022 w FOGO Futsal Ekstraklasie będzie można lada chwila uznać za zakończony. Pozostał tylko jeden mecz, który trzeba wygrać. Przeciwnik jednak łatwo 3 punktów nie odda – Dreman Opole Komprachcice, to silny zespół.

Zespół z Opola bardzo dobrze sobie radzi w obecnym sezonie FOGO Futsal Ekstraklasy. 6 zwycięstw oraz 3 remisy pozwalają im na tę chwile spokojnie przezimować w pierwszej ósemce. Znajdują się na 5. miejscu, dzięki zgromadzonym 21 punktom na swoim koncie. 

BSF ABJ Powiat Bochnia, mimo że ma jedno oczko mniej zgromadzone we własnym dorobku to przebywa w tej chwili dwie pozycje niżej – FC Reiter Toruń znajduje się pomiędzy dzisiejszymi rywalami w ramach 15. Kolejki Futsal Ekstraklasy. 

Statystyki przemawiają za zawodnikami Dremanu. Na 5 ostatnich spotkań przegrali 2, a w trzech pozostałych zdobyli komplet punktów, wygrywając z Red Dragons Pniewy, Legią Warszawa, czy Clearexem Chorzów. Niemnej w ostatniej kolejce ulegli zespołowi Słoneczny Stok Białystok. 

BSF po świetnym początku sezonu w ostatnim czasie zgubił sporo punktów. Tylko raz udało nam się w pięciu ostatnich meczach zapunktować – dzięki remisowi z Red Devils Chojnice. 

Liczymy, że uda nam się zakończyć ten pojedynek z 3 punktami, dzięki którym zapewnimy sobie spokojną przerwę między rundami w pierwszej ósemce FOGO Futsal Ekstraklasy!

Udostępnij