Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Futsal Ekstraklasa

Zapowiedź meczu BSF ABJ Powiat Bochnia - GI Malepszy Arth Soft Leszno

1 miesiąc temu | 08.12.2022, 22:04
Zapowiedź meczu BSF ABJ Powiat Bochnia - GI Malepszy Arth Soft Leszno

Niemoc w końcu musi zostać przełamana. Już w sobotę gramy przeciwko ekipie z Leszna.

GI Malepszy Arth Soft Leszno to zespół, który jest bezpośrednim rywalem w tabeli. Znajduje się tuż pod nami, mając na koncie tylko jeden punkt straty po 12 kolejkach – nam udało się zgromadzić ich 20, podczas gdy nasi rywale mają ich 19.

Leszno to klub, którego nie można lekceważyć, szczególnie jeżeli chodzi o wyjazdowe mecze. Na 5 ostatnich pojedynków, jakie przyszło im zagrać na wyjeździe, wygrali aż 4 – z Legią Warszawa, Clearexem Chorzów, Red Devils Chojnice, czy AZS UŚ Katowice. Porażka zdarzyła im się w ostatnim meczu, jakie przyszło im grać w delegacji – 1:3 ulegli Red Dragons Pniewy.

My natomiast mamy sporo do udowodnienia, jeżeli chodzi o mecze przed własną publicznością. Chcemy znów postawić twierdzę Bochnia. Musimy znowu zacząć od fundamentów i zacząć już od najbliższego spotkania. Wcześniej była ona niezdobyta przez ponad 750 dni. Jako pierwsi pokonali nas zawodnicy AZSu Warszawa, co pozwoliło odbić im się od dna tabeli i obecnie znajdować się poza strefą spadkową FOGO Futsal Ekstraklasy. Drugim zespołem, który z nami wygrał, był Rekord Bielsko Biała w ostatnim, domowym spotkaniu.

Te mecze to jednak już przeszłość. Wraz z GI Malepszy Arth Soft Leszno mamy identyczny bilans pięciu ostatnich meczów. Mamy na koncie po jednej wygranej, jednym remisie i trzech porażkach. My jednak mieliśmy zdecydowanie silniejszych rywali – obecnego lidera, czyli Rekord Bielsko-Biała oraz obecnego mistrza Polski – Piasta Gliwice. 

Czas poprawić statystyki! Wygrana i dopisanie trzech punktów po tym spotkaniu, przy pozostałych korzystnych wynikach 14. Kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy, może nam pomóc awansować o jedno oczko i znaleźć się tuż za podium. 

BSF ABJ Powiat Bochnia -:- GI Malepszy Arth Soft Leszno, 10.12.2022, 16:00

Udostępnij