Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Zapowiedź meczu Tompawex Obice - BSF ABJ Powiat Bochnia

2 tygodnie temu | 13.01.2023, 06:43
Zapowiedź meczu Tompawex Obice - BSF ABJ Powiat Bochnia

Małe były na to szanse, ale jednak. W drugiej rundzie Pucharu Polski zmierzymy się, podobnie jak rok temu, z drużyną Tompawex Obice.

Niemal równo rok temu mierzyliśmy się z zespołem występującym na co dzień w Morawickiej Lidze Futsalu. 6 stycznia 2022 na halę w Bilczy, aby spotkać się z Tompawexem i wtedy wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku. Pokonaliśmy zespół z województwa świętokrzyskiego aż 9:3.

Tompawex Obice to znany nam przeciwnik i z pewnością wiemy, jak podejść do tego spotkania. W ostatnim czasie w swoich rozgrywkach Obice brylują i z pewnością nie można zlekceważyć rywala. Ostatni mecz w Pucharze Polski, jaki rozegrali w listopadzie, zakończyli wynikiem aż 17:2 i, między innymi dzięki temu meczowi, mógł zostać wylosowany do pary z BSFem.

Dla Tompawexu to już drugi rok z rzędu, kiedy zdobywają Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim, dzięki czemu mogą reprezentować województwo świętokrzyskie na szczeblu centralnym. 

BSF jednak jedzie po zwycięstwo i awans do kolejnej rundy. Nie próżnowaliśmy w okienku zimowym i dokonaliśmy trzech wzmocnień, a mecz z Tompawex Obice to szansa do oficjalnego debiutu jednego z nich w bocheńskich barwach. Bartłomiej Piórkowski, występujący wcześniej w Constracie Lubawa, a wypożyczony do Bochni z Piasta Gliwice znalazł się wśród powołanych przez Klaudiusza Hirscha na pucharowy mecz i być może zobaczymy go na parkiecie przed rozpoczęciem rundy w FOGO Futsal Ekstraklasie.

Pojedynek zapowiada się ekscytująco, podobnie jak rok temu i wszyscy w Bochni liczymy na podobne rozstrzygnięcie jak rok temu. Pierwszy gwizdek o godzinie 19:00.

Udostępnij