Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Zacieśniamy współpracę z Powiatem Bocheńskim!

1 miesiąc temu | 02.11.2022, 21:37
Zacieśniamy współpracę z Powiatem Bocheńskim!

Współpraca z Powiatem Bocheńskim od długiego czasu przebiega doskonale. Teraz nadszedł czas na współpracę w jeszcze większym wymiarze.

Starosta Bocheński, Adam Korta, wraz z prezesem klubu Rafałem Czają podpisali umowę, która zakłada promocję Powiatu Bocheńskiego we wszystkich spotkaniach, jakie rozegramy w charakterze gospodarza, ale również w wyjazdowych meczach. Od jakiegoś czasu posługujemy się nazwą BSF ABJ Powiat Bochnia, ale teraz już możemy ogłosić to oficjalnie - Powiat Bocheński zostaje naszym partnerem, którego dumnie będziemy eksponować w rozgrywkach w Futsal Ekstraklasie oraz meczach pucharowych!

- Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, jak działalność sportowa jest ważna. Nie mówiąc już o tym, iż sukcesy drużyny BSF to powód do dumy i bezdyskusyjnie ogromna promocja naszego powiatu. Postanowiłem wykorzystać szansę i skorzystać z możliwości z jednej strony wsparcia zespołu, z drugiej promocji powiatu, uważam, że z korzyścią dla wszystkich - przyznał starosta bocheński, Adam Korta, na łamach oficjalnego portalu.

O korzyściach wspomina również prezes Rafał Czaja, który bardzo cieszy się na myśl o współpracy z Powiatem Bocheńskim.

- Ta umowa to dla nas duży krok naprzód. Chcemy się rozwijać, a bez wsparcia ten rozwój nie jest możliwy. Dostrzegł to pan starosta, za co jestem mu ogromnie wdzięczny. Zrobimy wszystko, aby jak najlepiej promować powiat, z którego się wywodzimy - podkreśla prezes BSF ABJ Powiat Bochnia.

Powiat Bocheński od lat inwestuje w sport. Dba nie tylko o wyposażenie, ale również o budowę nowych obiektów sportowych w powiecie.

fot. KH - https://www.powiat.bochnia.pl/aktualnosci/mocne-wsparcie-dla-sportu.html 

Udostępnij